Liderzy innowacyjności

Spis treści

Ocena czytelników
0 / 0

Liderzy innowacyjnościNieustanne zmiany rynkowe wymagają od firm, aby stale poszukiwały nowych rozwiązań i metod wyróżnienia się na tle konkurencji. Kluczem do sukcesu w dynamicznie rozwijającym się świecie biznesu jest innowacyjność. Książka Liderzy innowacyjności, jak mówi sam autor, ma jedną główną myśl przewodnią. Jest nią przekonanie, że innowacyjność wymaga specyficznego rodzaju przywództwa.

Jean-Philippe Deschamps – autor książki Liderzy innowacyjności – sięga zarówno do zasobu autentycznych doświadczeń biznesowych, jak również do wyników badań empirycznych. W swojej książce opisuje specyfikę różnych form przywództwa, które sprzyjają rozwojowi innowacyjności i pomagają utrzymać ją na wysokim poziomie. Ta książka pomoże zwiększyć innowacyjność Twojej firmy. Dowiesz się, jak: rozpoznawać w pracownikach liderów innowacyjności, stworzyć odpowiednie warunki umożliwiające powstawanie oddolnych inicjatyw, rozróżniać cztery rodzaje strategii działań proinnowacyjnych i zrozumieć odmienne wymogi, jakie każda z nich niesie dla przywództwa, ocenić zasoby innowacyjne Twojej firmy i stworzyć środowisko odpowiednie do rozwoju liderów innowacyjności.

W swojej przełomowej pracy Jean-Philippe Deschamps dostarcza błyskotliwych obserwacji i użytecznych ram do zrozumienia roli przywództwa w procesie innowacyjnym. Ta książka powinna stać się obowiązkową lekturą dla każdego, kto myśli o zwiększeniu innowacyjności swojej organizacji.

Bili George, profesor praktyki zarządzania i katedry etyki Henry’ego B. Arthura w Harvard Business School

Przenikliwość Jeana-Philippe’a i jego wiedza z zakresu zarządzania rozwojem technologii i strategicznego podejścia do RSD przebija z każdej karty jego książki.

Mahmood Rad, dyrektor Biura Rozwoju Produktów w Harley-Davidson

Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij

Bądź na bieżąco!

Zaprenumeruj nasz newsletter, a nie przegapisz żadnej książki, którą warto przeczytać. 

Nie wysyłamy spamu, ani nie sprzedajemy Twoich danych. W każdej chwili możesz zrezygnować.

Sprawdź, gdzie kupić Liderzy innowacyjności

R E K L A M A

Szukasz pomysłu na biznes?

Lubisz czytać książki i polecać je innym? Masz własną stronę lub profil w mediach społecznościowych? Możesz zacząć na tym zarabiać jeszcze dziś! Wystarczy, że przy pomocy widżetu BUY.BOX zaczniesz kierować swoich użytkowników do najlepszych księgarń.

Sprawdź, gdzie kupić

Bądź na bieżąco!

Zaprenumeruj nasz newsletter, a nie przegapisz żadnej książki, którą warto przeczytać. 

Nie wysyłamy spamu, ani nie sprzedajemy Twoich danych. W każdej chwili możesz zrezygnować.

Twoja prywatność

Nasza strona korzysta z plików cookie w celach analitycznych, a także, żeby poprawić Twoje wrażenia. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.