Liderzy innowacyjności

Zapisz

Dziś najtaniej  🎉

Zobacz wszystkie oferty

Spis treści

Ocena czytelników
0 / 0

Liderzy innowacyjnościNieustanne zmiany rynkowe wymagają od firm, aby stale poszukiwały nowych rozwiązań i metod wyróżnienia się na tle konkurencji. Kluczem do sukcesu w dynamicznie rozwijającym się świecie biznesu jest innowacyjność. Książka Liderzy innowacyjności, jak mówi sam autor, ma jedną główną myśl przewodnią. Jest nią przekonanie, że innowacyjność wymaga specyficznego rodzaju przywództwa.

Jean-Philippe Deschamps – autor książki Liderzy innowacyjności – sięga zarówno do zasobu autentycznych doświadczeń biznesowych, jak również do wyników badań empirycznych. W swojej książce opisuje specyfikę różnych form przywództwa, które sprzyjają rozwojowi innowacyjności i pomagają utrzymać ją na wysokim poziomie. Ta książka pomoże zwiększyć innowacyjność Twojej firmy. Dowiesz się, jak: rozpoznawać w pracownikach liderów innowacyjności, stworzyć odpowiednie warunki umożliwiające powstawanie oddolnych inicjatyw, rozróżniać cztery rodzaje strategii działań proinnowacyjnych i zrozumieć odmienne wymogi, jakie każda z nich niesie dla przywództwa, ocenić zasoby innowacyjne Twojej firmy i stworzyć środowisko odpowiednie do rozwoju liderów innowacyjności.

W swojej przełomowej pracy Jean-Philippe Deschamps dostarcza błyskotliwych obserwacji i użytecznych ram do zrozumienia roli przywództwa w procesie innowacyjnym. Ta książka powinna stać się obowiązkową lekturą dla każdego, kto myśli o zwiększeniu innowacyjności swojej organizacji.

Bili George, profesor praktyki zarządzania i katedry etyki Henry’ego B. Arthura w Harvard Business School

Przenikliwość Jeana-Philippe’a i jego wiedza z zakresu zarządzania rozwojem technologii i strategicznego podejścia do RSD przebija z każdej karty jego książki.

Mahmood Rad, dyrektor Biura Rozwoju Produktów w Harley-Davidson

Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij

Sprawdź, gdzie kupić Liderzy innowacyjności

Bądź na bieżąco!

Zaprenumeruj nasz newsletter, a nie przegapisz żadnej książki, którą warto przeczytać. 

Nie wysyłamy spamu, ani nie sprzedajemy Twoich danych. W każdej chwili możesz zrezygnować.

Opinie o książce Liderzy innowacyjności

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podyskutuj o tej książcex

Sprawdź, gdzie kupisz najtaniej