Marketing wartości

Marketing wartości. Ludzkie oblicze Twojego biznesu
Marketing wartości. Ludzkie oblicze Twojego biznesu
Zapisz

Dziś najtaniej  🎉

Spis treści

Ocena czytelników
0 / 0

Marketing wartości nie jest tylko dostarczaniem wartości dla Klienta firmy, ale również tworzenie wartości wewnątrz organizacji i oferowanie ich społeczeństwu. Przeczytaj jak to robią najlepsi na rynku.

Czy celem firmy jest wyłącznie zysk? Czy pracownik powinien zajmować się tylko pracą i niczym więcej? Czy firmy istnieją jedynie po to, by zyskać przychody i tworzyć kolejne produkty, które te przychody generują? Czy dziś na te pytania na pewno można odpowiedzieć tylko „TAK”?

Takie myślenie biznesowe, choć nadal funkcjonuje, coraz częściej wypierane jest przez model zarządzania firmą w oparciu o wartości i idee. Dzieje się tak nie tylko na poziomie zewnętrznego wizerunku, który wpływa na przychody firmy, ale także na wewnętrznym poziomie organizacji – gdzie wszyscy pracownicy, angażując się w działalność firmy, zmieniają świat na lepsze. Robią to, bo wierzą, że biznes ma do spełnienia ważniejsze zadanie niż tylko zarabianie pieniędzy, a człowiek w biznesie stanowi wartość największą.

Łatwo znaleźć firmy, które chwalą się wartościami. Przedstawiają je w formie manifestów na ścianach i publikują na stronach internetowych. Często to tylko iluzja… W swojej książce Marketing wartości. Ludzkie oblicze Twojego biznesu Justyna Bakalarska prezentuje doświadczenia firm, które nie tylko o tym mówią, ale naprawdę tak działają – w oparciu o nowe modele zarządzania, wrażliwość społeczną i ideę marketingu wartości.

Książka Marketing wartości. Ludzkie oblicze Twojego biznesu jest solidną dawką wiedzy, w której ukazane są procesy i zmiany społeczne prowadzące do tego nowego oblicza biznesu. Wiedza ta poparta jest inspirującymi przykładami i rozmowami z przedsiębiorcami, którzy w swoim biznesie postawili na wartości. Rozmowy te jasno pokazują, że firmy mogą być z jednej strony organizacjami dzielącymi się z otoczeniem tym, co mają najlepszego, a z drugiej – mogą doskonale radzić sobie na rynku.

Wystarczy rozejrzeć się wokół i odkryć, co jest najbardziej potrzebne. Trzeba znaleźć coś prostego, co jesteśmy w stanie zrobić niewielkimi siłami, ale razem z ludźmi, którzy potrzebują pomocy.

Andrzej Blikle

Przedsiębiorcy chcą zmieniać świat. No to zachęcam: zmieniajmy go! Bo zmienianie świata nie polega tylko na tym, że trzeba od razu wysłać rakietę na orbitę. Każde nawet najmniejsze działanie, które ma na celu zmianę na lepsze, czy pomoc innym, jest dobre i wartościowe.

Szymon Kosiński

Justyna Bakalarska, autorka książki Marketing wartości. Ludzkie oblicze Twojego biznesu, jest dziennikarką, trenerką, specjalistką ds. komunikacji, marketingu i nowych mediów. Entuzjastka Marketingu Wartości. Od kilku lat związana jest z uczelnią Collegium Civitas, gdzie prowadzi wykłady z zakresu marketingu i nowych mediów. Obecnie pełni funkcję redaktora w magazynie Marketer+ oraz prowadzi własną firmę szkoląc i dostarczając profesjonalne treści dla biznesu.

Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij

Sprawdź, gdzie kupić Marketing wartości

Bądź na bieżąco!

Zaprenumeruj nasz newsletter, a nie przegapisz żadnej książki, którą warto przeczytać. 

Nie wysyłamy spamu, ani nie sprzedajemy Twoich danych. W każdej chwili możesz zrezygnować.

Opinie o książce Marketing wartości

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podyskutuj o tej książcex

Sprawdź, gdzie kupisz najtaniej