MBA w dziesięć dni

MBA w dziesięć dni
Zapisz

Dziś najtaniej  🎉

Spis treści

Ocena czytelników
0 / 0

Książka MBA w dziesięć dni. Szybko i efektywnie opanuj umiejętności nauczane w najlepszych amerykańskich szkołach biznesu to 10-dniowy kurs, który jest syntezą materiału wykładanego podczas najpopularniejszych kursów biznesowych na Uniwersytecie Harvarda, Uniwersytecie Stanforda, Uniwersytecie Pensylwanii, Uniwersytecie Chicago, Uniwersytecie Northwestern i Uniwersytecie Wirginii.

Ta bestsellerowa książka Stevena Silbigera pomogła już tysiącom osób opanować wiedzę wykładaną w najlepszych szkołach biznesu w Stanach Zjednoczonych. Należy jednak pamiętać, że korzystanie z tej książki wymaga poświęcenia zaledwie ułamka czasu, jak również kosztów potrzebnych do uzyskania dyplomu MBA. Nowe, zaktualizowane wydanie książki zawiera najbardziej aktualne informacje niezbędne do zrozumienia zawiłości współczesnego globalnego biznesu.

MBA w dziesięć dni. Szybko i efektywnie opanuj umiejętności nauczane w najlepszych amerykańskich szkołach biznesu przedstawia takie zagadnienia, jak przywództwo, etyka i praworządność w biznesie, planowanie finansowe, obrót nieruchomościami oraz wiele innych aktualnych tematów. Na kartach tej wyjątkowej książki znajdziemy informacje, doświadczenie i pewność siebie niezbędne do osiągnięcia sukcesu. Możemy zdobyć to wszystko studiując ją w tempie jednego łatwego rozdziału dziennie.

Steven Silbiger, autor książki MBA w dziesięć dni. Szybko i efektywnie opanuj umiejętności nauczane w najlepszych amerykańskich szkołach biznesu, jest absolwentem studiów MBA i dyplomowanym księgowym. Zajmuje stanowisko dyrektora ds. marketingu w firmie Plymouth Direct. Posiada dar mówienia o skomplikowanych zagadnieniach finansowych i biznesowych w bardzo przystępny sposób. Jego książka MBA w dziesięć dni rozeszła się w ponad 400 tys. egzemplarzy i cieszy się uznaniem specjalistów. Silbiger, który ukończył Darden Graduate School of Business na Uniwersytecie Wirginii jako jeden z 10 najlepszych studentów, mieszka z rodziną w Filadelfii.

Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij

Sprawdź, gdzie kupić MBA w dziesięć dni

Bądź na bieżąco!

Zaprenumeruj nasz newsletter, a nie przegapisz żadnej książki, którą warto przeczytać. 

Nie wysyłamy spamu, ani nie sprzedajemy Twoich danych. W każdej chwili możesz zrezygnować.

Opinie o książce MBA w dziesięć dni

Sprawdź, gdzie kupisz najtaniej