Metoda Lean Startup

Metoda Lean Startup
Zapisz

Dziś najtaniej  🎉

Spis treści

Ocena czytelników
0 / 0

Czy się to komuś podoba, czy nie, znajdujemy się u progu nowej ery zarządzania. W trakcie ostatnich stuleci udało nam się wypracować doskonałe metody zarządzania wielkimi korporacjami, jednak w kwestii startupów i innowacji nadal działamy po omacku. Książka Metoda Lean Startup. Wykorzystaj innowacyjne narzędzia i stwórz firmę, która zdobędzie rynek stawia pierwsze solidne fundamenty dla przedsiębiorczości w nowych czasach. Stworzony przez autora ruch Lean Startup dąży do tego, aby ułatwić przedsiębiorcom stworzenie kolejnego rynkowego hitu za pomocą najnowocześniejszych narzędzi zarządzania.

Bez względu na to, czy jesteś przedsiębiorcą z własnym startupem, czy działasz w strukturach dużej organizacji, w książce Erica Ries znajdziesz najważniejsze wskazówki, które przydadzą ci się na drodze w nieznane. Poznasz również praktyczne metody pozwalające unikać błędów w rozwoju produktu, nauczysz się systematycznie oceniać i interpretować wczesne sygnały płynące z rynku, a także decydować, czy i jak należy wykonać zwrot. Książka Metoda Lean Startup. Wykorzystaj innowacyjne narzędzia i stwórz firmę, która zdobędzie rynek pozwoli ci wykorzystać wiedzę najlepszych innowatorów, którzy wprowadzili już swoje firmy na szczyt. Nie zwlekaj, dołącz do tego szacownego grona jak najszybciej!

Wykorzystaj innowacyjne narzędzia i stwórz firmę, która zdobędzie rynek!

Eric Ries, autor książki Metoda Lean Startup. Wykorzystaj innowacyjne narzędzia i stwórz firmę, która zdobędzie rynek, jest przedsiębiorcą i autorem bloga Startup Lessons Learned. Jest też współzałożycielem IMVU, gdzie pełnił również funkcję dyrektora technologicznego. Był to jego trzeci startup. Często przemawia podczas różnych wydarzeń biznesowych, a także doradza wielu startupom, dużym przedsiębiorstwom oraz firmom inwestycyjnym w zakresie strategii biznesowej i strategii rozwoju produktu. Pełni funkcję przedsiębiorcy-rezydenta w Harvard Business School.

Ries pokazuje nam, jak przebijać się przez gęstą mgłę niepewności, spowijającą startupy. Opisuje usystematyzowany model działania, formułuje też praktyczne i sprawdzone wskazówki. Niewykluczone, że niniejsza książka bardziej skutecznie wspomoże światowy wzrost gospodarczy niż jakakolwiek inna książka biznesowa napisana w ostatnich latach.

Tom Eisenmann, Harvard Business School

Rewolucyjna metoda autorstwa Erica Riesa pomoże Ci zamienić Twój nowy pomysł biznesowy na zamierzony efekt końcowy, który będzie jednocześnie udany oraz trwały. Znajdziesz tu innowacyjne porady i wskazówki związane z zakładaniem własnego startupu i kierowaniem nim. Przez cały czas będziesz uczyć się na autentycznych sukcesach i porażkach innych. To lektura obowiązkowa dla wszystkich przedsiębiorców, którzy są już gotowi, by zapoczątkować coś naprawdę wielkiego.

Ken Blanchard

Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij

Sprawdź, gdzie kupić Metoda Lean Startup

Bądź na bieżąco!

Zaprenumeruj nasz newsletter, a nie przegapisz żadnej książki, którą warto przeczytać. 

Nie wysyłamy spamu, ani nie sprzedajemy Twoich danych. W każdej chwili możesz zrezygnować.

Opinie o książce Metoda Lean Startup

Sprawdź, gdzie kupisz najtaniej