Metoda Running Lean

Metoda Running Lean. Iteracja od planu A do planu, który da Ci sukces
Zapisz

Dziś najtaniej  🎉

Spis treści

Ocena czytelników
0 / 0

Metoda Running Lean to chyba najlepsza i najszybsza metoda testowania pomysłów na nowe produkty oraz opracowywania produktów, które odniosą sukces.

Witaj w świecie najnowocześniejszych praktyk biznesowych i niezmierzonych możliwości w dziedzinie innowacji. Żyjemy dzisiaj w dobie internetu, chmur obliczeniowych i oprogramowania open source. Dzięki temu wszystkiemu koszty budowania nowych produktów osiągnęły rekordowo niski poziom. A jednak mimo wszystko szanse na to, by założony przez nas startup odniósł sukces, nie wzrosły ani trochę.

Dlatego właśnie powstała książka Metoda Running Lean. Iteracja od planu A do planu, który da Ci sukces. Jest ona znakomitym narzędziem dla szefów firm, dyrektorów generalnych, właścicieli małych przedsiębiorstw, deweloperów i programistów oraz każdego zainteresowanego stworzeniem firmy, która nie tylko przetrwa, ale będzie miała szanse liczyć się na rynku.

Z książki dowiesz się jak znaleźć uczestników wczesnego rynku, wybrać właściwy moment na pozyskiwanie kapitału z zewnątrz, tworzyć i mierzyć to, czego chcą klienci, maksymalizować podejmowane działania pod kątem szybkości uczenia się i koncentracji, rozpoznawać zestawienie produktu i rynku, a także jak dążyć w sposób powtarzalny do opracowywania produktów odpowiadających potrzebom rynku.

Ash Maurya, autor książki Metoda Running Lean. Iteracja od planu A do planu, który da Ci sukces, założyciel firmy Spark59. Założył również kilka innych startupów, wśród których znalazły się tak udane przedsięwzięcia, jak WiredReach. Dzięki prowadzonym przez siebie warsztatom Running Lean blisko współpracuje z wieloma przedsiębiorcami, którym pomaga testować i dopracowywać ich wizję. Ash pełni funkcję mentora w wielu inkubatorach przedsiębiorczości na całym świecie, w tym w Mozilla Foundation, Year One Labs oraz Capital Factory.

Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij

Sprawdź, gdzie kupić Metoda Running Lean

Bądź na bieżąco!

Zaprenumeruj nasz newsletter, a nie przegapisz żadnej książki, którą warto przeczytać. 

Nie wysyłamy spamu, ani nie sprzedajemy Twoich danych. W każdej chwili możesz zrezygnować.

Opinie o książce Metoda Running Lean

Sprawdź, gdzie kupisz najtaniej