Motywowanie. Biblioteka sukcesu Briana Tracy

Sprawdź, gdzie kupić

MotywowanieJednym z najważniejszych obowiązków każdego menedżera jest motywowanie swoich pracowników do jak najlepszej i najefektywniejszej pracy. Menedżerowie, którzy potrafią stworzyć satysfakcjonujące i wyzwalające energię warunki pracy, ograniczają fluktuację kadr, a jednocześnie zwiększając wydajność oraz jakość.

W książce Motywowanie Brian Tracy, ekspert w zakresie sukcesu, korzystając ze swojego wieloletniego doświadczenia, przedstawia nam 21 łatwych do opanowania i skutecznych metod zwiększenia efektywności zarówno pojedynczych osób, jak i całych zespołów. W swoje książce wyjawia nam, jak wyzwalać pasję pracowników w wykonywaniu przydzielonych im zadań, stawiać pracownikom wyzwania, które pomagają im w rozwoju, a także zaspokajać ich potrzebę poczucia niezależności, a jednocześnie przynależności do zespołu. Uczy nas, w jaki sposób ograniczać obawę przed porażką i zwiększać pragnienie podejmowania się zadań, jak usuwać przeszkody z drogi rozwoju zawodowego oraz jak zapewniać opinię zwrotną niezbędną do osiągnięcia sukcesu.

Brian Tracy to jeden z najlepszych profesjonalnych mówców na świecie. Otworzył, zbudował, zarządzał i kierował 22 biznesami z różnych branż. Co roku prowadzi konsultacje dla ponad 250 000 osób w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Europie i Azji. Jego prezentacje, przemowy i seminaria są specjalnie przygotowane i dostosowane do różnych grup odbiorców. Opisuje się je jako „inspirujące, zabawne, informujące i motywujące”. Tracy pracował z ponad 500 korporacjami, wygłosił ponad 2000 wykładów i przemawiał dla ponad 2 000 000 ludzi.

Facebook
Twitter
LinkedIn

Podobała Ci się receznja?

Zaprenumeruj nasz newsletter, a nie przegapisz kolejnych recenzji wartościowych książek.

Sprawdź, gdzie kupić

Ciasteczka

Ta strona używa plików cookies, aby zapewnić Ci najwyższą jakość usług. Korzystanie ze strony oznacza akceptację Regulaminu oraz Polityki Prywatności.

Newsletter

Zaprenumeruj nasz newsletter, a nie przegapisz żadnych recenzji wartościowych książek.