Motywowanie. Biblioteka sukcesu Briana Tracy

Zapisz

Dziś najtaniej  🎉

Spis treści

Ocena czytelników
0 / 0

MotywowanieJednym z najważniejszych obowiązków każdego menedżera jest motywowanie swoich pracowników do jak najlepszej i najefektywniejszej pracy. Menedżerowie, którzy potrafią stworzyć satysfakcjonujące i wyzwalające energię warunki pracy, ograniczają fluktuację kadr, a jednocześnie zwiększając wydajność oraz jakość.

W książce Motywowanie Brian Tracy, ekspert w zakresie sukcesu, korzystając ze swojego wieloletniego doświadczenia, przedstawia nam 21 łatwych do opanowania i skutecznych metod zwiększenia efektywności zarówno pojedynczych osób, jak i całych zespołów. W swoje książce wyjawia nam, jak wyzwalać pasję pracowników w wykonywaniu przydzielonych im zadań, stawiać pracownikom wyzwania, które pomagają im w rozwoju, a także zaspokajać ich potrzebę poczucia niezależności, a jednocześnie przynależności do zespołu. Uczy nas, w jaki sposób ograniczać obawę przed porażką i zwiększać pragnienie podejmowania się zadań, jak usuwać przeszkody z drogi rozwoju zawodowego oraz jak zapewniać opinię zwrotną niezbędną do osiągnięcia sukcesu.

Brian Tracy to jeden z najlepszych profesjonalnych mówców na świecie. Otworzył, zbudował, zarządzał i kierował 22 biznesami z różnych branż. Co roku prowadzi konsultacje dla ponad 250 000 osób w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Europie i Azji. Jego prezentacje, przemowy i seminaria są specjalnie przygotowane i dostosowane do różnych grup odbiorców. Opisuje się je jako „inspirujące, zabawne, informujące i motywujące”. Tracy pracował z ponad 500 korporacjami, wygłosił ponad 2000 wykładów i przemawiał dla ponad 2 000 000 ludzi.

Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij

Sprawdź, gdzie kupić Motywowanie. Biblioteka sukcesu Briana Tracy

Bądź na bieżąco!

Zaprenumeruj nasz newsletter, a nie przegapisz żadnej książki, którą warto przeczytać. 

Nie wysyłamy spamu, ani nie sprzedajemy Twoich danych. W każdej chwili możesz zrezygnować.

Opinie o książce Motywowanie. Biblioteka sukcesu Briana Tracy

Sprawdź, gdzie kupisz najtaniej