,

Niesamowity biznesplan

Zapisz

Dziś najtaniej  🎉

Spis treści

Ocena czytelników
0 / 0

Zastanawiacie się jaki jest klucz do sukcesu? Z pomocą przychodzi nam książka Niesamowity biznesplan. Zdobądź fundusze na rozwój firmy lub startup.

Jeżeli planujecie ubiegać się o fundusze na założenie lub rozwój swojego startupu lub firmy, jednym z niezbędnych dokumentów, od którego wiele zależy, jest biznesplan. Jego rzetelne przygotowanie i atrakcyjne przedstawienie będą miały kluczowe znaczenie przy podejmowaniu decyzji o kierunku rozwoju naszego przedsięwzięcia. Jeżeli chcemy zwiększyć swoje szanse na pozyskanie środków, musimy zacząć od przestudiowania książki Niesamowity biznesplan. Zdobądź fundusze na rozwój firmy lub startup.

Przed przystąpieniem do pracy nad biznesplanem musimy zapoznać się z cennymi informacjami zawartymi w tej książce. Dowiemy się, w jakim celu tworzy się biznesplan i jak się do tego najlepiej przygotować. Nauczymy się prezentować informacje na temat naszej firmy lub startupu, jej konkurencji oraz strategii. Odkryjemy potencjał wykresu „słońce i chmury” i zobacz, jak przewidywać potencjalne zagrożenia.

Dzięki książce Niesamowity biznesplan. Zdobądź fundusze na rozwój firmy lub startup zbudujemy czytelny i rzetelny biznesplan, wykorzystamy najlepsze szablony biznesplanów, nauczymy się analizować szanse i zagrożenia, wykorzystamy możliwości wykresu „słońce i chmury”, rozwiniemy swoją firmę dzięki pozyskanym funduszom!

Książka zawiera przydatne szablony do tworzenia biznesplanów oraz kilka świetnych przykładów gotowych dokumentów. Jeśli odpowiadasz za pozyskiwanie funduszy i tworzenie biznesplanów — przeczytaj tę książkę koniecznie!

 

Kategoria: Książki o finansach

Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij

Sprawdź, gdzie kupić Niesamowity biznesplan

Bądź na bieżąco!

Zaprenumeruj nasz newsletter, a nie przegapisz żadnej książki, którą warto przeczytać. 

Nie wysyłamy spamu, ani nie sprzedajemy Twoich danych. W każdej chwili możesz zrezygnować.

Opinie o książce Niesamowity biznesplan

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podyskutuj o tej książcex

Sprawdź, gdzie kupisz najtaniej