Potęga pewności siebie

Potęga pewności siebie. Doskonałe wyniki w każdej dziedzinie życia!
Zapisz

Dziś najtaniej  🎉

Spis treści

Ocena czytelników
0 / 0

Poziom naszej pewności siebie determinuje rozmiar celów, jakie sobie wyznaczamy, a także to, z jaką energią i determinacją koncentrujemy się na ich osiągnięciu. Z książki Potęga pewności siebie. Doskonałe wyniki w każdej dziedzinie życia!, opartej na pracy z ponad 5 milionami menedżerów, przedsiębiorców, handlowców i ambitnych ludzi z ponad sześćdziesięciu krajów, dowiemy się między innymi, jak rozwinąć w sobie niewzruszoną pewność siebie w każdym obszarze naszego życia.

Książka Potęga pewności siebie. Doskonałe wyniki w każdej dziedzinie życia! wyjaśnia, w jaki sposób można ulepszyć swoją „mentalną kondycję”, myśląc jak osoby, które osiągnęły szczyt w swoich dziedzinach. Dowiemy się, jak powoli budować i utrzymywać coraz wyższe poziomy pewności siebie we wszystkim, co robimy. Pewność siebie pozwoli nam wyjść ze swojej strefy komfortu i podejmować ryzyko bez gwarancji sukcesu. Krok po kroku Brian Tracy pomoże nam zbudować fundamenty wiary w siebie, która będzie trwała przez całe nasze życie. Dowiemy się również, jak można ustalić, czego naprawdę chcemy, i uwolnić osobiste siły, aby to osiągnąć.

Stań się niepowstrzymany, niepokonany i nieustraszony w każdym obszarze swojego życia dzięki potędze niewzruszonej pewności siebie. Zostań człowiekiem czynu, pokonaj każdą przeszkodę i zdobądź każdy szczyt. Dzięki swojej nowo odnalezionej niezachwianej pewności siebie osiągniesz każdy cel, jaki sobie wyznaczysz.

Brian Tracy jest przewodniczącym i dyrektorem generalnym Brian Tracy International, firmy specjalizującej się w szkoleniu i rozwijaniu jednostek i organizacji. Zanim założył swoją firmę, pracował na stanowisku dyrektora ds. organizacyjnych w firmie zajmującej się projektami rozwojowymi, o wartości 276 milionów dolarów. Tracy udzielił konsultacji ponad 1000 firm i przeprowadził 5000 wykładów i seminariów dla ponad 5-milionowej rzeszy słuchaczy w Stanach Zjednoczonych i ponad sześćdziesięciu krajach na całym świecie. Jest autorem pięćdziesięciu pięciu bestsellerów, które zostały przetłumaczone na trzydzieści osiem języków.

Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij

Sprawdź, gdzie kupić Potęga pewności siebie

Bądź na bieżąco!

Zaprenumeruj nasz newsletter, a nie przegapisz żadnej książki, którą warto przeczytać. 

Nie wysyłamy spamu, ani nie sprzedajemy Twoich danych. W każdej chwili możesz zrezygnować.

Opinie o książce Potęga pewności siebie

Sprawdź, gdzie kupisz najtaniej