,

Praktyczny poradnik networkingu

praktyczny-poradnik-networkingu
Zapisz

Dziś najtaniej  🎉

Zobacz wszystkie oferty

Spis treści

Ocena czytelników
0 / 0

Według autorów książki Praktyczny poradnik networkingu networking jest sztuką bycia z ludźmi i promowania ich osiągnięć. Networking pozwala nam budować trwałe relacje, ułatwia promowanie twojej osoby i twojej firmy. W dłuższej perspektywie pomaga także zdobywać nowych klientów i obniżać koszty prowadzenia biznesu. Aby jednak w pełni móc korzystać z dobrodziejstw networkingu, trzeba najpierw poznać jego zasady działania.

Biznes to przede wszystkim ludzie. Zadbaj więc, żeby byli to odpowiedni ludzie! Krótko mówiąc w biznesie najistotniejsze są odpowiednie kontakty. I nie chodzi o to, by wszystko sobie „załatwiać”. Chodzi przede wszystkim o to, że ludzie, którzy nas dobrze znają, zrobią dla nas zdecydowanie więcej niż obcy. Chętniej od nas coś kupią, polecą nas swoim znajomym i kontrahentom. Zrobią to dlatego, że ludzie bardziej ufają tym, których znają. Zrobią to także dlatego, że bardziej lubi się tych, których się zna. W końcu zrobią to także dlatego, bo wiedzą, że w razie czego odwdzięczymy im się tym samym. Właśnie na takich wzajemnych relacjach opiera się networking.

Grzegorz Turniak to niestrudzony orędownik wartościowych idei, takich jak zarządzania talentami, karierą, siecią relacji i kontaktów. Mingling maven. Od 2006 Prezes firmy BNI Polska, poprzednio Prezes jobpilot Polska, HR Sector Sales Manager w SAP Polska, Managing Director w Neumann Management Institute, Dyrektor PMSZ. Absolwent Wydziału Elektroniki PW, certyfikowany konsultant OD, nauczyciel przedsiębiorczości (Babson College) oraz certyfikowany coach ICC. Współzałożyciel, a w latach 2003 – 2007 członek Zarządu PSZK; od 2006 Prezes Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców; od 2010 członek Zarządu Stowarzyszenia Facylitatorów. Współzałożyciel (w 2011 roku) i Prezes Klubu Toastmasters Leaders. Jest współautorem książek Alchemia Kariery (z Jackiem Santorskim) i Profesjonalny networking, czyli kontakty, które procentują (z Romanem Wendtem).

Witold Antosiewicz z wykształcenia pedagog i doradca zawodowy. Wieloletni praktyk w zakresie tworzenia relacji biznesowych i zarządzania nimi. Od kilku lat związany z polskim oddziałem największej organizacji networkingowej na świecie Business Network International, m.in. jako Dyrektor Regionalny. Dwukrotny zdobywca tytułu Najlepszego Networkera w Polsce, nadawanego przez BNI. Obecnie ambasador tej organizacji. Doświadczony networker, który w swojej codziennej pracy korzysta z narzędzi profesjonalnej sprzedaży przez referencje. Specjalista od minglingu, czyli sztuki pracy w tłumie – wielokrotnie prowadził sesje networkingowe na kongresach i konferencjach.

Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij

Sprawdź, gdzie kupić Praktyczny poradnik networkingu

Bądź na bieżąco!

Zaprenumeruj nasz newsletter, a nie przegapisz żadnej książki, którą warto przeczytać. 

Nie wysyłamy spamu, ani nie sprzedajemy Twoich danych. W każdej chwili możesz zrezygnować.

Opinie o książce Praktyczny poradnik networkingu

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podyskutuj o tej książcex

Sprawdź, gdzie kupisz najtaniej