Psychologia sprzedaży

Zapisz

Dziś najtaniej  🎉

Spis treści

Ocena czytelników
0 / 0

W książce Psychologia sprzedaży Brian Tracy prezentuje praktyczne metody oraz techniki sprzedaży. Znajdziemy w mniej także warsztatowe „działania do przećwiczenia”. Nie ma prostszej ani bardziej bezpośredniej metody odniesienia sukcesu. Po prostu należy zrobić to, co radzi Tracy, żeby nasza sprzedaż osiągnęła niespotykane dotychczas wzrosty.

Od ponad dwudziestu lat Brian Tracy jest jednym z najlepszych handlowców na świecie. Doszedł on do wniosku, że jego największym przełomem w dążeniu do sukcesu było odkrycie psychologii sprzedaży. W swojej książce pomaga czytelnikom poznać ludzkie myślenie, prawdziwe motywy kupowania oraz sprawdzone, najskuteczniejsze techniki sprzedaży i perswazji. Książka Psychologia sprzedaży jest rozwinięciem klasycznego programu treningowego Briana Tracy. Jest lekturą obowiązkową dla każdego handlowca, który na poważnie myśli o swojej karierze.

Brian Tracy – jeden z najlepszych zawodowych mówców i trenerów z technik sprzedaży. Osobiście przeszkolił ponad 500 tysięcy handlowców na całym świecie. Z jego treningów korzystają ludzie w prawie każdej branży i osiągają dzięki temu znakomite rezultaty. Tracy napisał 36 książek i wyprodukował ponad 300 programów treningowych audio oraz wideo. Prowadzi inspirujące szkolenia i seminaria w dziedzinach takich jak sprzedaż, zarządzanie, przywództwo i osobista produktywność.

Wydawnictwo: MT Biznes | Data wydania: kwiecień 2012
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij

Sprawdź, gdzie kupić Psychologia sprzedaży

Bądź na bieżąco!

Zaprenumeruj nasz newsletter, a nie przegapisz żadnej książki, którą warto przeczytać. 

Nie wysyłamy spamu, ani nie sprzedajemy Twoich danych. W każdej chwili możesz zrezygnować.

Opinie o książce Psychologia sprzedaży

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podyskutuj o tej książcex

Sprawdź, gdzie kupisz najtaniej