Sekrety Bitcoina i innych kryptowalut

Sekrety Bitcoina i innych kryptowalut. Jak zmienić wirtualne pieniądze w realne zyski

Spis treści

Ocena czytelników
4 / 1

Czym jest Bitcoin i co oferuje? Czy Bitcoin jest walutą przyszłości? Po co komu kryptowaluty? Skąd wziąć Bitcoina i jak nim obracać? Co należy wiedzieć o aspekcie prawnym Bitcoina? Kto wynalazł Bitcoina? Jak działa protokół Bitcoin? Gdzie można używać Bitcoina? Jeżeli chcecie poznać sekrety Bitcoina i innych kryptowalut. Jak zmienić wirtualne pieniądze w realne zyski zapraszam do lektury książki Dominika Homy.

Wirtualna waluta Bitcoin, chociaż nadal jest dość mało popularnym międzynarodowym środkiem płatniczym, budzi coraz większe emocje. Jej możliwości są naprawdę oszałamiające. Nie podlega kontroli żadnego rządu ani instytucji finansowej, można ją zdobyć i pomnażać niezależnie od miejsca zamieszkania i wymieniać z innymi entuzjastami, a nawet zamienić na twardą walutę i wypłacić w bankomacie!

Książka Sekrety Bitcoina i innych kryptowalut. Jak zmienić wirtualne pieniądze w realne zyski ułatwia nam zorientowanie się w świecie Bitcoina i innych kryptowalut. Dominik Homa nie ukrywa, że jego osobiste doświadczenia z tą walutą nie zawsze kończyły się dobrze. Zapewnia nas jednak, że Bitcoin to klucz do rewolucji na polu transakcji finansowych. Z książki dowiemy się, czym dokładnie jest Bitcoin, na jakich podstawach się opiera i jak się nim posługiwać. Autor pomaga nam zrozumieć, dlaczego ta kryptowaluta ma tylu zagorzałych zwolenników i równie zaciętych przeciwników.

Poznaj walutę przyszłości i przygotuj się na wielką zmianę!

Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij

Bądź na bieżąco!

Zaprenumeruj nasz newsletter, a nie przegapisz żadnej książki, którą warto przeczytać. 

Nie wysyłamy spamu, ani nie sprzedajemy Twoich danych. W każdej chwili możesz zrezygnować.

Sprawdź, gdzie kupić Sekrety Bitcoina i innych kryptowalut

Opinie o książce Sekrety Bitcoina i innych kryptowalut

Twoja prywatność

Nasza strona korzysta z plików cookie w celach analitycznych, a także, żeby poprawić Twoje wrażenia. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.