Strategia marketingowa

Sprawdź, gdzie kupić

Książka Strategia marketingowa. Instrukcja budowy silnej marki to zbiór doświadczeń osób, które od wielu lat z sukcesem budują strategię marek na rynku krajowym i międzynarodowym. Maciej Tesławski wraz z przyjaciółmi prowadzi nas krok po kroku przez kolejne etapy żmudnej, ale jakże satysfakcjonującej pracy stratega. Przestrzega nas przed pułapkami, które możemy spotkać na swojej drodze. Dodatkowe komentarze, pytania ze strony recenzentów, współautorów opatrzone podpowiedziami i sugestiami ze strony autora, pomagają zrozumieć złożoność procesu konstruowania strategii marki i odnaleźć właściwą drogę do celu.

O strategii pisano wiele, ale chyba jeszcze nikt nie pokusił się przedstawić tematu tak praktycznie, jak zrobił to Maciej Tesławski w swojej książce Strategia marketingowa. Instrukcja budowy silnej marki.

Opracowanie stanowi interesującą próbę zdefiniowania i opisania kluczowych zagadnień związanych z problematyką marki. Ciekawa forma, wieloosobowa narracja, praktyczny charakter i plastyczna prezentacja treści stanowią atuty pracy. Z drugiej strony jak zakładam świadomie kreowane kontrowersyjne punkty widzenia zmuszają czytelnika do aktywnego zaangażowania i kreowania postawy intelektualnego fermentu. (…)

Dr hab. Robert Kozielski, Katedra Marketingu, Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego

Maciej Tesławski – pierwszy filozof marketingu. Współtwórca pierwszego polskiego letterhouse’u ABC Direct Contact i pierwszej wersji Ustawy o Ochronie Danych Osobowych. Współzałożyciel SMB. W ciągu swojej kariery współpracował z największymi agencjami w kraju i pracował dla największych firm, jak Nestlé czy General Motors. Był Prezesem Zarządu MRM, pracował też m.in. dla J. Walter Thompson i Grey Worldwide. Członek jury najbardziej prestiżowych konkursów Złota Strzała, Boomerang i Superbrands. Oprócz pracy jako strateg rozwijał się jako dydaktyk. Współtworzył Szkołę Strategii Marki SAR. Prowadzi własną akademię MCA, gdzie przeszkolił kilkaset polskich firm. Od 2010 roku jest związany z Uniwersytetem Wrocławskim, gdzie wykłada strategię i marketing relacji oraz współtworzył kierunek Komunikacja Wizerunkowa.

Facebook
Twitter
LinkedIn

Podobała Ci się receznja?

Zaprenumeruj nasz newsletter, a nie przegapisz kolejnych recenzji wartościowych książek.

Sprawdź, gdzie kupić

Ciasteczka

Ta strona używa plików cookies, aby zapewnić Ci najwyższą jakość usług. Korzystanie ze strony oznacza akceptację Regulaminu oraz Polityki Prywatności.

Newsletter

Zaprenumeruj nasz newsletter, a nie przegapisz żadnych recenzji wartościowych książek.