Wizerunek publiczny w internecie

Sprawdź, gdzie kupić

Jeżeli nie ma cię w sieci, wielu powie, że nie istniejesz. Jak więc stworzyć swój wizerunek publiczny w internecie? Na to pytanie odpowie nam Sergiusz Trzeciak w swojej nowej książce.

Choćbyś był autorem najlepszych książek, popularnym ekspertem programów telewizyjnych czy radiowych, nie zaistniejesz w wirtualnym świecie, jeżeli nie posiadasz swojej strony internetowej, nie piszesz bloga lub nie korzystasz z mediów społecznościowych. Może być jeszcze jeszcze gorzej. Zaistniejesz w sieci, nawet o tym nie wiedząc, jako bohater prześmiewczych memów.

W dzisiejszych czasach każdy może stworzyć stronę internetową czy bloga i kręcić filmy na YouTubie ze sobą w roli głównej. Pytanie tylko, czy to, co robisz, i sposób, w jaki to robisz, trafia do internautów? Książka Wizerunek publiczny w internecie. Kim jesteś w sieci? odpowiada na to pytanie, a także na wiele innych. Sergiusz Trzeciak poprowadzi nas krok po kroku do stworzenia wyjątkowej osobowości internetowej. Z kolejnych rozdziałów dowiadujemy się, w jaki sposób budować swój wizerunek w sieci. Ta wiedza przyda nam się zarówno na początku kariery zawodowej, jak i w jej trakcie, kiedy już zdobędziemy status profesjonalisty.

Książka skierowana jest do menedżerów, doradców, trenerów, coachów, ekspertów, naukowców, prawników, PR-owców, dziennikarzy, freelancerów i studentów oraz wszystkich, którzy chcą stać się liderami biznesu, nauki czy polityki.

Facebook
Twitter
LinkedIn

Podobała Ci się receznja?

Zaprenumeruj nasz newsletter, a nie przegapisz kolejnych recenzji wartościowych książek.

Sprawdź, gdzie kupić

Ciasteczka

Ta strona używa plików cookies, aby zapewnić Ci najwyższą jakość usług. Korzystanie ze strony oznacza akceptację Regulaminu oraz Polityki Prywatności.

Newsletter

Zaprenumeruj nasz newsletter, a nie przegapisz żadnych recenzji wartościowych książek.