Wizerunek publiczny w internecie

wizerunek-publiczny-w-internecie-kim-jestes-w-sieci
Zapisz

Dziś najtaniej  🎉

Zobacz wszystkie oferty

Spis treści

Ocena czytelników
0 / 0

Jeżeli nie ma cię w sieci, wielu powie, że nie istniejesz. Jak więc stworzyć swój wizerunek publiczny w internecie? Na to pytanie odpowie nam Sergiusz Trzeciak w swojej nowej książce.

Choćbyś był autorem najlepszych książek, popularnym ekspertem programów telewizyjnych czy radiowych, nie zaistniejesz w wirtualnym świecie, jeżeli nie posiadasz swojej strony internetowej, nie piszesz bloga lub nie korzystasz z mediów społecznościowych. Może być jeszcze jeszcze gorzej. Zaistniejesz w sieci, nawet o tym nie wiedząc, jako bohater prześmiewczych memów.

W dzisiejszych czasach każdy może stworzyć stronę internetową czy bloga i kręcić filmy na YouTubie ze sobą w roli głównej. Pytanie tylko, czy to, co robisz, i sposób, w jaki to robisz, trafia do internautów? Książka Wizerunek publiczny w internecie. Kim jesteś w sieci? odpowiada na to pytanie, a także na wiele innych. Sergiusz Trzeciak poprowadzi nas krok po kroku do stworzenia wyjątkowej osobowości internetowej. Z kolejnych rozdziałów dowiadujemy się, w jaki sposób budować swój wizerunek w sieci. Ta wiedza przyda nam się zarówno na początku kariery zawodowej, jak i w jej trakcie, kiedy już zdobędziemy status profesjonalisty.

Książka skierowana jest do menedżerów, doradców, trenerów, coachów, ekspertów, naukowców, prawników, PR-owców, dziennikarzy, freelancerów i studentów oraz wszystkich, którzy chcą stać się liderami biznesu, nauki czy polityki.

Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij

Sprawdź, gdzie kupić Wizerunek publiczny w internecie

Bądź na bieżąco!

Zaprenumeruj nasz newsletter, a nie przegapisz żadnej książki, którą warto przeczytać. 

Nie wysyłamy spamu, ani nie sprzedajemy Twoich danych. W każdej chwili możesz zrezygnować.

Opinie o książce Wizerunek publiczny w internecie

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podyskutuj o tej książcex

Sprawdź, gdzie kupisz najtaniej