Wizerunek publiczny w internecie

Spis treści

Ocena czytelników
0 / 0

Jeżeli nie ma cię w sieci, wielu powie, że nie istniejesz. Jak więc stworzyć swój wizerunek publiczny w internecie? Na to pytanie odpowie nam Sergiusz Trzeciak w swojej nowej książce.

Choćbyś był autorem najlepszych książek, popularnym ekspertem programów telewizyjnych czy radiowych, nie zaistniejesz w wirtualnym świecie, jeżeli nie posiadasz swojej strony internetowej, nie piszesz bloga lub nie korzystasz z mediów społecznościowych. Może być jeszcze jeszcze gorzej. Zaistniejesz w sieci, nawet o tym nie wiedząc, jako bohater prześmiewczych memów.

W dzisiejszych czasach każdy może stworzyć stronę internetową czy bloga i kręcić filmy na YouTubie ze sobą w roli głównej. Pytanie tylko, czy to, co robisz, i sposób, w jaki to robisz, trafia do internautów? Książka Wizerunek publiczny w internecie. Kim jesteś w sieci? odpowiada na to pytanie, a także na wiele innych. Sergiusz Trzeciak poprowadzi nas krok po kroku do stworzenia wyjątkowej osobowości internetowej. Z kolejnych rozdziałów dowiadujemy się, w jaki sposób budować swój wizerunek w sieci. Ta wiedza przyda nam się zarówno na początku kariery zawodowej, jak i w jej trakcie, kiedy już zdobędziemy status profesjonalisty.

Książka skierowana jest do menedżerów, doradców, trenerów, coachów, ekspertów, naukowców, prawników, PR-owców, dziennikarzy, freelancerów i studentów oraz wszystkich, którzy chcą stać się liderami biznesu, nauki czy polityki.

Doceń naszą pracę

Jeżeli spodobała się Tobie ta recenzja, możesz nasz docenić ofiarując nam drobny napiwek. Z góry dziękujemy 🙌

Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij

Bądź na bieżąco!

Zaprenumeruj nasz newsletter, a nie przegapisz żadnej książki, którą warto przeczytać. 

Nie wysyłamy spamu, ani nie sprzedajemy Twoich danych. W każdej chwili możesz zrezygnować.

Sprawdź, gdzie kupić Wizerunek publiczny w internecie

R E K L A M A

Szukasz pomysłu na biznes?

Lubisz czytać książki i polecać je innym? Masz własną stronę lub profil w mediach społecznościowych? Możesz zacząć na tym zarabiać jeszcze dziś! Wystarczy, że przy pomocy widżetu BUY.BOX zaczniesz kierować swoich użytkowników do najlepszych księgarń.

Sprawdź, gdzie kupić

Bądź na bieżąco!

Zaprenumeruj nasz newsletter, a nie przegapisz żadnej książki, którą warto przeczytać. 

Twoja prywatność

Nasza strona korzysta z plików cookie w celach analitycznych, a także, żeby poprawić Twoje wrażenia. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.