Wolny strzelec

Wolny strzelec. Moja historia od etatowca do freelancera
Zapisz

Dziś najtaniej  🎉

Spis treści

Ocena czytelników
0 / 0

Chciałbyś zarabiać trzy razy więcej i jednocześnie mieć dwa razy więcej czasu dla siebie? W książce Wolny strzelec. Moja historia od etatowca do freelancera Marek Kądzielski w ciekawy i barwny sposób przedstawia zakręty i rozdroża drogi wiodącej od etatowca do freelancera. Jest to droga, którą sam przebył. Dokładnie omawia specyfikę sytuacji wolnego strzelca na polskim rynku biznesowym, podaje wiele praktycznych i niebanalnych rad i przykładów, a także wskazuje najczęściej popełniane błędy i zdradza, jak ich unikać.

Zanim jednak zaczniesz własną działalność musisz sobie odpowiedzieć na kilka podstawowych pytań. Jaka forma prowadzenia działalności, praca w domu czy w wynajętym biurze, czy muszę mieć księgową, jak zwiększyć wydajność, kiedy jestem sam, ilu powinienem mieć klientów, praca pośrednia czy bezpośrednia, jak zwiększać zysk przy wykonywaniu ciągle tego samego rodzaju pracy, od czego zależą stawki, jak określać wartość swojej pracy, a także jak mogę sprawić, żeby mi płacili szybciej za wykonaną pracę?

Marek Kądzielski w swojej książce Wolny strzelec. Moja historia od etatowca do freelancera przekonuje, że „bycie na swoim” oznacza liczne korzyści, do których zalicxzają się między innymi wyższe zarobki, więcej czasu wolnego czy satysfakcję płynącą z kontroli swego losu. Druga strona tego wyboru to ogromna samodyscyplina, wyrobienie w sobie „mentalności biznesmena”, umiejętne zarządzanie sobą.

Kategoria: Książki o zarządzaniu

Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij

Sprawdź, gdzie kupić Wolny strzelec

Bądź na bieżąco!

Zaprenumeruj nasz newsletter, a nie przegapisz żadnej książki, którą warto przeczytać. 

Nie wysyłamy spamu, ani nie sprzedajemy Twoich danych. W każdej chwili możesz zrezygnować.

Opinie o książce Wolny strzelec

Sprawdź, gdzie kupisz najtaniej