Zacznij od siebie! Sztuka efektywnej komunikacji

Zapisz

Dziś najtaniej  🎉

Spis treści

Ocena czytelników
0 / 0

Zacznij od siebie!Twój sukces zależy między innymi od tego, czy potrafisz skutecznie się komunikować. Jeżeli chciałbyś poprawić swoje umiejętności w tym zakresie, koniecznie musisz sięgnąć po książkę Zacznij od siebie!.

Kiedy Amerykanie pracowali nad programem kosmicznym, uwagę ich przykuł prozaiczny problem. Jakimi narzędziami mają się posługiwać astronauci, robiąc notatki w stanie nieważkości? Bo ani pióro, ani długopis nie chciały w tych warunkach pełnić swojej funkcji. Badania nad nowym sprzętem do pisania kosztowały miliony dolarów, a dzięki nim dzisiaj posługujemy się przeróżnymi pisakami żelowymi. Ciekawie do tego problemu podeszli Rosjanie. Ich kosmonauci pisali ołówkami.

Wiele kluczowych dla ludzkości odkryć było możliwych tylko dlatego, że ktoś szukał zupełnie czego innego. Moim zadaniem jest przekonać Cię, Szanowny Czytelniku, jak ważne dla efektywności Twojej pracy jest świadome podejście do procesu komunikacji.

Wojtek Grad – absolwent SGH i Wszechnicy Uniwersytetu Jagiellońskiego. Zawodowo menedżer i trener zajmujący się komunikacją interpersonalną, sprzedażą, negocjacjami. Prowadzi szkolenia dla firm i jest konsultantem indywidualnym. Pracuje z klientami nad ich kompetencjami komunikacyjnymi.

Wydawnictwo: Poltext | Data wydania: kwiecień 2013
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij

Sprawdź, gdzie kupić Zacznij od siebie! Sztuka efektywnej komunikacji

Bądź na bieżąco!

Zaprenumeruj nasz newsletter, a nie przegapisz żadnej książki, którą warto przeczytać. 

Nie wysyłamy spamu, ani nie sprzedajemy Twoich danych. W każdej chwili możesz zrezygnować.

Opinie o książce Zacznij od siebie! Sztuka efektywnej komunikacji

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podyskutuj o tej książcex

Sprawdź, gdzie kupisz najtaniej