,

Analiza danych w biznesie

analiza-danych-biznesie
Zapisz

Dziś najtaniej  🎉

Zobacz wszystkie oferty

Spis treści

Ocena czytelników
0 / 0

Wszystko co należy wiedzieć o eksploracji danych, myśleniu w kategoriach analityki danych i sztuce wyciągania trafnych wniosków znajdziecie w książce Analiza danych w biznesie. Sztuka podejmowania skutecznych decyzji.

Posiadanie zbiorów wartościowych danych to dopiero połowa sukcesu. Drugą połową jest umiejętność ich skutecznej analizy i wyciągania trafnych wniosków. Dopiero na tej podstawie będziemy w stanie właściwie ocenić kondycję firmy oraz podjąć słuszne decyzje. Wiedza zawarta w książce Analiza danych w biznesie. Sztuka podejmowania skutecznych decyzji może zadecydować o sukcesie biznesowym lub porażce.

Ta książka wykracza poza sferę podstaw analityki danych. To niezbędny przewodnik dla tych z nas (nas wszystkich?), których firmy zostały zbudowane w oparciu o wszechobecność okazji biznesowych, wiążących się z danymi, i nowe możliwości podejmowania decyzji w oparciu o dane.

– Tom Phillips, prezes Distillery i były szef Google Search i Google Analytics

Książka Analiza danych w biznesie. Sztuka podejmowania skutecznych decyzji to unikalny podręcznik, który pomoże nam sprawnie opanować nawet najtrudniejsze zagadnienia związane z analizą danych. Dowiemy się z niej, jak zbudowany jest proces eksploracji danych, z jakich narzędzi możemy korzystać oraz jak stworzyć model predykcyjny i dopasować go do danych. W kolejnych rozdziałach dowiemy się o tym, czym grozi nadmierne dopasowanie modelu i jak go unikać oraz jak wyciągać wnioski metodą najbliższych sąsiadów. Na koniec poznamy możliwości wizualizacji skuteczności modelu oraz odkryjemy związek pomiędzy nauką o danych a strategią biznesową. To obowiązkowa lektura dla wszystkich osób chcących podejmować świadome decyzje na podstawie posiadanych danych.

Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij

Sprawdź, gdzie kupić Analiza danych w biznesie

Bądź na bieżąco!

Zaprenumeruj nasz newsletter, a nie przegapisz żadnej książki, którą warto przeczytać. 

Nie wysyłamy spamu, ani nie sprzedajemy Twoich danych. W każdej chwili możesz zrezygnować.

Opinie o książce Analiza danych w biznesie

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podyskutuj o tej książcex

Sprawdź, gdzie kupisz najtaniej