Bądź pro! 7 kroków do mistrzostwa w marketingu sieciowym

Zapisz

Dziś najtaniej  🎉

Spis treści

Ocena czytelników
0 / 0

Bądź proChcielibyście otworzyć się na nowe możliwości zawodowe? Zapraszam do lektury książki Bądź pro Erica Worre’a.

Rozczarowuje was wasza praca? Jesteście przekonani, że macie talent, potencjał i możecie osiągnąć dużo dużo więcej, a przy tym zarabiać znacznie sensowniejsze pieniądze? W takim razie powinniście zostać marketerem sieciowym! Nie akwizytorem wałęsającym się od drzwi do drzwi, tylko profesjonalistą budującym własną sieć sprzedaży i zarabiającym na tej sieci.

Współcześni konsumenci coraz skuteczniej uodparniają się na reklamę telewizyjną, przestają zauważać billboardy i z irytacją wyłączają wyskakujące reklamy internetowe. Współcześni specjaliści ds. marketingu muszą się nieźle nagimnastykować, by wymyślić taki przekaz, który dotrze do ich grupy docelowej. A tymczasem w rzeczywistym świecie najlepiej sprawdza się to, co na portalach społecznościowych czyli bezpośredni kontakt z klientem. Dlatego coraz więcej firm decyduje się na wykorzystanie marketingu sieciowego, ponieważ doskonale wpasowuje się on w obecną sytuację rynkową. Marketing szeptany działa sprawniej niż jakakolwiek inna forma promocji.

Jeszcze się zastanawiacie? Nie traćcie czasu, tylko sięgnijcie po książkę Bądź pro i zostańcie marketerami sieciowymi, zarządzajcie samodzielnie swoim czasem i zarabiajcie rozsądne pieniądze.

Eric Worre – lider branży marketingu sieciowego, w której pracuje od ponad ćwierćwiecza. Zbudował organizacje sprzedaży obejmujące łącznie ponad 500 tysięcy dystrybutorów w ponad 60 krajach oraz pracował na stanowisku prezesa wartej 200 milionów dolarów firmy prowadzącej sprzedaż bezpośrednią. Eric jest także utalentowanym szkoleniowcem. Poprowadził spotkania z 250 tysiącami ludzi z całego świata i uczył ich, jak odnaleźć się w pracy marketera sieciowego. W 2009 roku założył NetworkMarketingPro.com, najczęściej przeglądany serwis szkoleniowy w branży.

Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij

Sprawdź, gdzie kupić Bądź pro! 7 kroków do mistrzostwa w marketingu sieciowym

Bądź na bieżąco!

Zaprenumeruj nasz newsletter, a nie przegapisz żadnej książki, którą warto przeczytać. 

Nie wysyłamy spamu, ani nie sprzedajemy Twoich danych. W każdej chwili możesz zrezygnować.

Opinie o książce Bądź pro! 7 kroków do mistrzostwa w marketingu sieciowym

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podyskutuj o tej książcex

Sprawdź, gdzie kupisz najtaniej