Czas pokera

czas-pokera
Zapisz

Dziś najtaniej  🎉

Zobacz wszystkie oferty

Spis treści

Ocena czytelników
0 / 0

Książka Czas pokera to zbiór tekstów powstałych w ostatnich kilku latach. Nie utraciły one aktualności, a może nawet zyskały od pierwotnej publikacji. Artykuły i felietony zebrane w książce Andrzeja K. Koźmińskiego wywołują żywe reakcje i liczne komentarze zarówno wśród fachowców, jak i osób, które wcześniej nie interesowały się wpływem globalnych trendów na ich codzienne życie.

Czas pokera to lektura obowiązkowa i dla tych, którym się wydaje, że wszystko wiedzą, i dla tych, którzy się gubią w dzisiejszym świecie narastającej niepewności, ogromu i szybkości przepływu informacji, globalizacji, postępu technologii, rozwoju. Stawka jest co prawda coraz wyższa, ale i ryzyka coraz większe. 99 krótkich, wcześniej pojedynczo publikowanych tekstów (można je czytać w dowolnej kolejności), które, zebrane razem, w zaskakujący sposób objaśniają, inspirują, oswajają z regułami tej „przymusowej gry”, jaką niesie współczesność.
Henryka Bochniarz, Konfederacja Lewiatan

Felietony Andrzeja Koźmińskiego to nie tylko chłodny i precyzyjny opis naszego często nieprzewidywalnego życia gospodarczego. Ich niezwykłą wartością jest pokazywanie polskich wydarzeń w europejskim i globalnym kontekście, napełniając nas często dumą, ale czasami wstydem.
Paweł Jabłoński, Rzeczpospolita

Andrzej K. Koźmiński – profesor zwyczajny, członek PAN, ekonomista i socjolog; autor ponad 40 książek z dziedziny zarządzania publikowanych w różnych językach, w tym kilku podręczników akademickich; wykładowca w polskich i zagranicznych uczelniach, promotor wielu wybitnych uczonych, współzałożyciel i pierwszy rektor Akademii Leona Koźmińskiego, obecnie prezydent tej uczelni; zajmuje się teorią organizacji, zarządzaniem w warunkach transformacji i niepewności, badaniami zachowań liderów; przewodniczący i członek rad nadzorczych spółek notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych. Często komentuje wydarzenia ekonomiczno-polityczne zachodzące w Polsce i na świecie, dzieląc się swoimi spostrzeżeniami z czytelnikami dzienników i portali internetowych, radiosłuchaczami i telewidzami. Wiele z tych publikacji wywołuje żywe reakcje i liczne komentarze zarówno wśród fachowców, jak i osób, które wcześniej nie interesowały się wpływem globalnych trendów na ich codzienne życie.

Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij

Sprawdź, gdzie kupić Czas pokera

Bądź na bieżąco!

Zaprenumeruj nasz newsletter, a nie przegapisz żadnej książki, którą warto przeczytać. 

Nie wysyłamy spamu, ani nie sprzedajemy Twoich danych. W każdej chwili możesz zrezygnować.

Opinie o książce Czas pokera

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podyskutuj o tej książcex

Sprawdź, gdzie kupisz najtaniej