Innowatorzy

Innowatorzy. O tym, jak grupa hakerów, geniuszy i geeków wywołała cyfrową rewolucję
Zapisz

Dziś najtaniej  🎉

Spis treści

Ocena czytelników
0 / 0

Autor bestsellerowej biografii założyciela firmy Apple w swojej najnowszej książce Innowatorzy. O tym, jak grupa hakerów, geniuszy i geeków wywołała cyfrową rewolucję pisze o ludziach, którym zawdzięczamy nadejście i rozkwit ery informacji i cyfrowego świata. To fascynująca, obejmująca ponad 150 lat opowieść o tym, w jaki sposób tworzy się innowacje oraz jak współpraca i współdziałanie wyzwalają ogromne pokłady kreatywności, prowadząc do rewolucyjnych zmian w naszym codziennym życiu.

Książka Innowatorzy. O tym, jak grupa hakerów, geniuszy i geeków wywołała cyfrową rewolucję to opowieść o ludziach, którzy wymyślili i stworzyli komputery oraz internet. Dzieło Waltera Isaacsona jest nie tylko historią cyfrowej rewolucji, ale jedyną w swoim rodzaju lekcją, jak w rzeczywistości dochodzi do innowacji. Jakie talenty i zdolności sprawiły, że niektórzy wynalazcy i przedsiębiorcy swoimi wizjami tak silnie wpłynęli na świat? Co wyzwoliło w nich pokłady kreatywności? Dlaczego udało się właśnie im?

Książka Innowatorzy. O tym, jak grupa hakerów, geniuszy i geeków wywołała cyfrową rewolucję rozpoczyna się Ady Lovelace, córki George’a Byrona, która była pionierką programowania już w połowie XIX wieku. Następnie przechodzi do równie fascynujących postaci, którym zawdzięczamy życie w erze cyfrowej, takich jak Vannevar Bush, Alan Turing, John von Neuman, J.R.C. Licklider, Doug Engelbart, Robert Noyce, Bill Gates, Steve Wozniak, Steve Jobs, Tim Berners-Lee oraz Larry Page – założyciela firmy Google.

Walter Isaacson napisał inspirującą książkę o geniuszach i wyjaśnił w niej, w jaki sposób kreatywność i sukces wynikają ze współpracy. Innowatorzy to fascynująca historia cyfrowej rewolucji, w której kluczową, choć często zapominaną rolę – i to od samego początku – odegrały kobiety. Książka Isaacsona to również niezwykle wartościowa lekcja, jak współpracować, by osiągać znakomite wyniki.

Sheryl Sandberg, Facebook COO

Dzieło Isaacsona to opowieść o życiu tych wielkich indywidualistów, o ich inspiracjach, a także o duchu pracy w zespole, który czyni genialnych wynalazców jeszcze bardziej kreatywnymi. W czasach sprzyjających innowacyjności, kreatywności i współpracy, Innowatorzy. O tym, jak grupa hakerów, geniuszy i geeków wywołała cyfrową rewolucję to lektura obowiązkowa. Ukazuje jak kombinacja tych trzech czynników zmienia na naszych oczach otaczający nas świat.

Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij

Sprawdź, gdzie kupić Innowatorzy

Bądź na bieżąco!

Zaprenumeruj nasz newsletter, a nie przegapisz żadnej książki, którą warto przeczytać. 

Nie wysyłamy spamu, ani nie sprzedajemy Twoich danych. W każdej chwili możesz zrezygnować.

Opinie o książce Innowatorzy

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podyskutuj o tej książcex

Sprawdź, gdzie kupisz najtaniej