Instynkt przedsiębiorcy

Zapisz

Dziś najtaniej  🎉

Zobacz wszystkie oferty

Spis treści

Ocena czytelników
0 / 0

Instynkt przedsiębiorcy

Jeżeli sięgnięcie po książkę Instynkt przedsiębiorcy, to Monica Mehta pozwoli wam poznać swój potencjał oraz odkryć swoje mocne strony, które pomogą wam zrobić pierwszy krok w biznesie. Niech wasz własny instynkt przedsiębiorcy prowadzi was ku drodze do sukcesu.

Autorka na bazie wskazówek przedsiębiorców, przełomowych odkryć naukowców, tworzy swoisty klucz do sukcesu: ryzykuj, ale z zyskiem, pokonaj swoje lęki i przeciwności losu, rozwijaj swoje ambicje, a także rozwijaj swoje wrodzone talenty, aby zdobyć niezależność finansową i… w końcu zarabiać miliony!

W czasach gdy prawdopodobieństwo utraty pracy, oszczędności życia jest wysokie, potrzeba przejęcia kontroli nad własnym losem jest większa niż kiedykolwiek. Książka Instynkt przedsiębiorcy prezentuje wiele sprawdzonych technik pozwalających skutecznie korzystać z naszych wrodzonych zdolności.

Instynkt przedsiębiorcy to obowiązkowa lektura, która otwiera drzwi do umysłu przedsiębiorcy – do tego, co dobre, złe i brzydkie – ale przede wszystkim daje narzędzia do stworzenia historii własnego biznesu.

Sheila Dharmarajan – BloombergTV

Monica Mehta jest inwestorką, pisarką i ekspertem finansowym specjalizującym się w małych przedsiębiorstwach. Jest dyrektorem zarządzającym Seventh Capital, felietonistką „Bloomberg BusinessWeek” i częstym gościem stacji Fox Business, Fox News, ABC News i MSNBC. Ukończyła Wharton Business School Uniwersytetu Pensylwanii.

Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij

Sprawdź, gdzie kupić Instynkt przedsiębiorcy

Bądź na bieżąco!

Zaprenumeruj nasz newsletter, a nie przegapisz żadnej książki, którą warto przeczytać. 

Nie wysyłamy spamu, ani nie sprzedajemy Twoich danych. W każdej chwili możesz zrezygnować.

Opinie o książce Instynkt przedsiębiorcy

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podyskutuj o tej książcex

Sprawdź, gdzie kupisz najtaniej