,

Jak radzić sobie z ludźmi, których nie da się znieść

Jak radzić sobie z ludźmi, których nie da się znieść
Jak radzić sobie z ludźmi, których nie da się znieść
Zapisz

Dziś najtaniej  🎉

Zobacz wszystkie oferty

Spis treści

Ocena czytelników
0 / 0

Książka Jak radzić sobie z ludźmi, których nie da się znieść to klasyczny poradnik, który pokazuje nam, jak wydobyć to, co najlepsze, z najgorszych ludzkich wcieleń. Od niemal dwudziestu lat pomaga ludziom radzić sobie ze złymi zachowaniami w pozytywny, profesjonalny sposób.

Niestety, ponieważ świat stał się mniejszy, a czas się skurczył, wciąż pojawiają się nowe trudne postawy. Dlatego Kirschner i Brinkman uaktualnili swój wielki bestseller, aby pomóc nam wycisnąć pozytywne rezultaty z nawet najbardziej skomplikowanych interakcji, których doświadczamy niemal każdego dnia. Autorzy uczą nas, jak wykonywać zadania i dobrze współżyć nawet z osobami, które mają zadziwiającą zdolność sabotowania, psucia i zakłócania naszych planów, potrzeb i pragnień. Książka nauczy nas, jak używać wyrafinowanych technik słuchania, które otworzą ci drzwi do ludzkich umysłów, serc i najgłębszych potrzeb, jak stosować umiejętności przejmowania kontroli, które zmieniają konflikt we współpracę poprzez redukowanie różnic pomiędzy ludźmi, a także w jaki sposób przekształcać destrukcyjne zachowania Czołgów, Snajperów, Wszystkowiedzących, Malkontentów, Męczenników, Wścibskich i innych trudnych rodzajów ludzkich.

Jeżeli masz do czynienia ze współpracownikiem, który próbuje zebrać poklask za twoją pracę, członkiem dalszej rodziny, który nie respektuje żadnych osobistych granic, czy klientem w sklepie spożywczym, który rozmawia głośno przez telefon, książka Jak radzić sobie z ludźmi, których nie da się znieść zapewni ci narzędzia do wydobycia najlepszego z najgorszych ludzkich wcieleń!

Rick Kirchner i Rick Brinkman, autorzy książki Jak radzić sobie z ludźmi, których nie da się znieść to znani na całym świecie zawodowi mówcy i autorzy książek. Swoją karierę rozpoczęli jako lekarze medycyny niekonwencjonalnej, zajmując się pracą nad mentalnymi i emocjonalnymi aspektami leczenia i zdrowia fizycznego.

Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij

Sprawdź, gdzie kupić Jak radzić sobie z ludźmi, których nie da się znieść

Bądź na bieżąco!

Zaprenumeruj nasz newsletter, a nie przegapisz żadnej książki, którą warto przeczytać. 

Nie wysyłamy spamu, ani nie sprzedajemy Twoich danych. W każdej chwili możesz zrezygnować.

Opinie o książce Jak radzić sobie z ludźmi, których nie da się znieść

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podyskutuj o tej książcex

Sprawdź, gdzie kupisz najtaniej