Jutro zaczyna się dziś, czyli jak zaprojektować swoją wymarzoną przyszłość

jutro-zaczyna-sie-dzis
Zapisz

Dziś najtaniej  🎉

Spis treści

Ocena czytelników
0 / 0

Zastanawialiście się może kiedyś nad tym, jak wyglądałoby wasze wymarzone życie? Co naprawdę chcielibyście robić, co osiągnąć oraz kim się stać? Czy myśleliście o poznawaniu innych kultur, wspaniałej pracy i satysfakcjonującym życiu osobistym? A czy wiecie, że niezależnie od tego, jak nasze życie wygląda w chwili obecnej, spełnienie marzeń jest naprawdę możliwe?

Nie kręćcie głowami z niedowierzaniem. Tysiące, a może nawet miliony ludzi na całym świecie radykalnie zmieniły swoje życie tylko dlatego, że nie wydawało im się ono wystarczająco dobre. Sięgnijcie więc po książkę Jutro zaczyna się dziś, czyli jak zaprojektować swoją wymarzoną przyszłość i dajcie się porwać w niezwykłą podróż w poszukiwaniu źródeł pozytywnej zmiany.

W swojej książce Jutro zaczyna się dziś, czyli jak zaprojektować swoją wymarzoną przyszłość Edyta Walęciak-Skórka pokazuje nam historie tych, którym to się udało, choć wcale nie było im łatwo. Odkrywamy ich pasje, motywacje, a także inteligentne sposoby na pokonanie przeszkód. Lektura książki pozwala nam poczuć siłę, z jaką zmagali się z losem, i euforię, która towarzyszyła wygranej.

Autorka wraz z adeptkami Akademii Projektantek Przyszłości pokazuje nam, w jaki sposób znaleźć tę moc w sobie i wykorzystać ją do realizacji własnych celów i własnych korzyści. Nie wystarczy tylko marzyć. Żeby coś osiągnąć trzeba wytyczyć sobie cele i odrzucić ograniczające przekonania, podejmować wyzwania, a przede wszystkim nie bać się pracy i walki o marzenia. Chyba warto podjąć to wyzwanie.

Jutro zaczyna się dziś!

Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij

Sprawdź, gdzie kupić Jutro zaczyna się dziś, czyli jak zaprojektować swoją wymarzoną przyszłość

Bądź na bieżąco!

Zaprenumeruj nasz newsletter, a nie przegapisz żadnej książki, którą warto przeczytać. 

Nie wysyłamy spamu, ani nie sprzedajemy Twoich danych. W każdej chwili możesz zrezygnować.

Opinie o książce Jutro zaczyna się dziś, czyli jak zaprojektować swoją wymarzoną przyszłość

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podyskutuj o tej książcex

Sprawdź, gdzie kupisz najtaniej