,

Kanban

kanban
Zapisz

Dziś najtaniej  🎉

Zobacz wszystkie oferty

Spis treści

Ocena czytelników
0 / 0

Zastanawiacie się, jak skutecznie zarządzać projektami? Z pomocą przychodzą Marcus Hammarberg i Joakim Sunden ze swoją książką Kanban.

Zwinne metodyki zarządzania projektami biją w ostatnich latach rekordy popularności. Najbardziej rozpoznawalną spośród nich jest scrum, jednak nie sprawdza się w każdym przypadku. Warto więc poznać inne sposoby zarządzania projektami. Książka Marcusa Hammarberga i Joakima Sundena została poświęcona metodyce kanban — specyficznej metodzie sterowania produkcją, opracowanej w latach pięćdziesiątych XX wieku w Japonii. Zaadaptowana do świata projektów informatycznych, sprawdza się doskonale.

Jeżeli sięgniecie po książkę Kanban to przekonacie się, dlaczego ta metoda przydaje się w tak wielu przypadkach. W trakcie lektury poznacie historię tej metodyki, podstawowe założenia oraz sposoby wdrażania. Na kolejnych stronach zobaczycie, jak mapować przepływ zadania, jak ustalać limity WIP (ang. Work In Progress) oraz jak zarządzać przepływem. Ponadto zapoznacie się z zaawansowanymi zagadnieniami szacowania, planowania oraz wskaźników. Na sam koniec zobaczycie, w jaki sposób uczyć metodyki kanban poprzez granie. Ta metodyka na pewno zyska wielu zwolenników! A książka o niej jest doskonałym podręcznikiem i może zmienić niejeden projekt!

Marcus Hammarberg jest trenerem kanban i programistą doświadczonym w BDD, TDD, specyfikacji w przykładach, Scrumie i XP.

Joakim Sundén jest trenerem agile w Spotify, który współtworzył pierwsze grupy użytkowników kanban w Europie.

Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij

Sprawdź, gdzie kupić Kanban

Bądź na bieżąco!

Zaprenumeruj nasz newsletter, a nie przegapisz żadnej książki, którą warto przeczytać. 

Nie wysyłamy spamu, ani nie sprzedajemy Twoich danych. W każdej chwili możesz zrezygnować.

Opinie o książce Kanban

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podyskutuj o tej książcex

Sprawdź, gdzie kupisz najtaniej