, ,

Kompetentny CEO. Metody efektywnego działania dla menedżerów najwyższego szczebla

Zapisz

Dziś najtaniej  🎉

Spis treści

Ocena czytelników
0 / 0

Kompetentny CEOKsiążka Kompetentny CEO przedstawia najnowsze teorie zarządzania, praktyczne rady, a także zestaw skutecznych i sprawdzonych narzędzi do wykorzystania w codziennej pracy przez menedżerów najwyższego szczebla. Książka przeznaczona jest zarówno dla osób pełniących w firmie najwyższe funkcje zarządcze, jak i dla menedżerów dążących do objęcia takich stanowisk oraz tych wszystkich, którzy chcą się dowiedzieć, jaką rolę w XXI wieku ma odgrywać szef przedsiębiorstwa.

Kompetentny CEO prezentuje nowy model wysokiej efektywności władzy wykonawczej w firmie czyli CEO, prezesa zarządu, dyrektora generalnego i konfrontuje go z wyzwaniami rynkowymi XXI wieku. Publikacja przedstawia najnowsze teorie zarządzania, praktyczne rady oraz zestaw skutecznych i sprawdzonych narzędzi do wykorzystania. Autorzy przywołują wiele przykładów biznesowych oraz poglądy na kwestię przywództwa menedżerów odnoszących spektakularne sukcesy biznesowe.

Nowy model wysokiej efektywności CEO opiera się na metodach budowania oraz maksymalizowania długookresowej wartości dla akcjonariuszy. Można go łatwo zaadaptować w dowolnej firmie. Książka pozwala odpowiedzieć na pytania na czym polega funkcja CEO, jakie są cechy prezesów odnoszących sukcesy, jak zostać szefem firmy i kiedy należy zrezygnować z funkcji CEO, jakie są przyczyny sukcesów i niepowodzeń dyrektorów zarządzających, jak zbudować dobre relacje z pracownikami, kontrahentami i akcjonariuszami oraz jakie powinny być cele strategiczne efektywnych prezesów.

Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij

Sprawdź, gdzie kupić Kompetentny CEO. Metody efektywnego działania dla menedżerów najwyższego szczebla

Bądź na bieżąco!

Zaprenumeruj nasz newsletter, a nie przegapisz żadnej książki, którą warto przeczytać. 

Nie wysyłamy spamu, ani nie sprzedajemy Twoich danych. W każdej chwili możesz zrezygnować.

Opinie o książce Kompetentny CEO. Metody efektywnego działania dla menedżerów najwyższego szczebla

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podyskutuj o tej książcex

Sprawdź, gdzie kupisz najtaniej