, ,

Konwersja w e-commerce

konwersja-w-ecommerce
Zapisz

Dziś najtaniej  🎉

Spis treści

Ocena czytelników
0 / 0

Książka Konwersja w e-commerce mówi o tym, co w prowadzeniu sklepu internetowego jest najtrudniejsze. O tym, w jaki sposób pozyskiwać ruch do e-biznesu i jak w skuteczny sposób konwertować go na zamówienia.

Z książki dowiemy się, jak na każdym kroku optymalizować ten proces, żeby odsetek liczby klientów do odwiedzających użytkowników rósł w szybkim tempie i żeby cały czas zwiększać wartość wirtualnych koszyków. Konwersja w e-commerce to najbardziej aktualne i obszerne źródło informacji na tematy najbardziej pożądane przez właścicieli sklepów internetowych.

Jeżeli chcesz zwiększyć zyski ze sprzedaży w internecie, koniecznie powinieneś zapoznać się z książką Konwersja w e-commerce. Składa się na nią 13 rozdziałów praktycznej i aktualnej wiedzy dotyczącej prowadzenia i rozwijania sklepu internetowego. Jest to pozycja obowiązkowa dla wszystkich, którzy zdali już sobie sprawę z tego, że zarabianie na prowadzeniu sklepu internetowego nie jest tak proste, jak jego założenie. Dla tych, którzy szukają prostych, ale skutecznych rozwiązań optymalizujących sklep i zwiększających sprzedaż. W książce zostały opisane także zagadnienia związane z analizą ruchu oraz promocji w internecie ze szczególnym uwzględnieniem witryn typu e-commerce.

Dzięki książce Konwersja w e-commerce dowiemy się jak zwiększyć konwersję, jak ją mierzyć w kontekście prowadzenia własnego biznesu online, jakie czynniki on-site i zewnętrzne off-site mają wpływ na współczynnik konwersji, jakie działania podejmować w celu zwiększenia sprzedaży. Dowiemy się również jak ulepszyć e-sklep, jakie funkcje i moduły mogą zwiększyć konwersje w naszym sklepie, jak dzięki umiejętnemu doborowi narzędzi poprawić wizerunek i sprzedaż w sklepie. Autorzy pokażą nam także jak analizować e-biznes, jak wykorzystywać popularne narzędzia analityki webowej do analizy skuteczności sprzedaży oraz działań marketingowych. Poznamy najważniejsze raporty analityczne niezbędne w analizie własnego biznesu.

Skorzystaj z tej wiedzy i stwórz swój własny, skuteczny sklep internetowy!

Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij

Sprawdź, gdzie kupić Konwersja w e-commerce

Bądź na bieżąco!

Zaprenumeruj nasz newsletter, a nie przegapisz żadnej książki, którą warto przeczytać. 

Nie wysyłamy spamu, ani nie sprzedajemy Twoich danych. W każdej chwili możesz zrezygnować.

Opinie o książce Konwersja w e-commerce

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podyskutuj o tej książcex

Sprawdź, gdzie kupisz najtaniej