Konwersja w e-commerce

Spis treści

Ocena czytelników
0 / 0

Książka Konwersja w e-commerce mówi o tym, co w prowadzeniu sklepu internetowego jest najtrudniejsze. O tym, w jaki sposób pozyskiwać ruch do e-biznesu i jak w skuteczny sposób konwertować go na zamówienia.

Z książki dowiemy się, jak na każdym kroku optymalizować ten proces, żeby odsetek liczby klientów do odwiedzających użytkowników rósł w szybkim tempie i żeby cały czas zwiększać wartość wirtualnych koszyków. Konwersja w e-commerce to najbardziej aktualne i obszerne źródło informacji na tematy najbardziej pożądane przez właścicieli sklepów internetowych.

Jeżeli chcesz zwiększyć zyski ze sprzedaży w internecie, koniecznie powinieneś zapoznać się z książką Konwersja w e-commerce. Składa się na nią 13 rozdziałów praktycznej i aktualnej wiedzy dotyczącej prowadzenia i rozwijania sklepu internetowego. Jest to pozycja obowiązkowa dla wszystkich, którzy zdali już sobie sprawę z tego, że zarabianie na prowadzeniu sklepu internetowego nie jest tak proste, jak jego założenie. Dla tych, którzy szukają prostych, ale skutecznych rozwiązań optymalizujących sklep i zwiększających sprzedaż. W książce zostały opisane także zagadnienia związane z analizą ruchu oraz promocji w internecie ze szczególnym uwzględnieniem witryn typu e-commerce.

Dzięki książce Konwersja w e-commerce dowiemy się jak zwiększyć konwersję, jak ją mierzyć w kontekście prowadzenia własnego biznesu online, jakie czynniki on-site i zewnętrzne off-site mają wpływ na współczynnik konwersji, jakie działania podejmować w celu zwiększenia sprzedaży. Dowiemy się również jak ulepszyć e-sklep, jakie funkcje i moduły mogą zwiększyć konwersje w naszym sklepie, jak dzięki umiejętnemu doborowi narzędzi poprawić wizerunek i sprzedaż w sklepie. Autorzy pokażą nam także jak analizować e-biznes, jak wykorzystywać popularne narzędzia analityki webowej do analizy skuteczności sprzedaży oraz działań marketingowych. Poznamy najważniejsze raporty analityczne niezbędne w analizie własnego biznesu.

Skorzystaj z tej wiedzy i stwórz swój własny, skuteczny sklep internetowy!

Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij

Bądź na bieżąco!

Zaprenumeruj nasz newsletter, a nie przegapisz żadnej książki, którą warto przeczytać. 

Nie wysyłamy spamu, ani nie sprzedajemy Twoich danych. W każdej chwili możesz zrezygnować.

Sprawdź, gdzie kupić Konwersja w e-commerce

R E K L A M A

Szukasz pomysłu na biznes?

Lubisz czytać książki i polecać je innym? Masz własną stronę lub profil w mediach społecznościowych? Możesz zacząć na tym zarabiać jeszcze dziś! Wystarczy, że przy pomocy widżetu BUY.BOX zaczniesz kierować swoich użytkowników do najlepszych księgarń.

Sprawdź, gdzie kupić

Bądź na bieżąco!

Zaprenumeruj nasz newsletter, a nie przegapisz żadnej książki, którą warto przeczytać. 

Twoja prywatność

Nasza strona korzysta z plików cookie w celach analitycznych, a także, żeby poprawić Twoje wrażenia. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.