Labirynt. Sztuka podejmowania decyzji

Spis treści

Ocena czytelników
0 / 0

Książka Labirynt. Sztuka podejmowania decyzji to lektura obowiązkowa dla wszystkich, którzy szukają sprawdzonej metody na bycie skutecznym liderem biznesu poprzez podejmowanie właściwych decyzji.

Podejmowanie decyzji pełni bardzo ważną rolę w naszym życiu zawodowym. Paweł Motyl w swojej książce pokazuje nam, jakie czynniki wpływają na ich trafność, zwłaszcza w coraz bardziej nieprzewidywalnym otoczeniu biznesowym. Dzięki lekturze książki poznamy 16 zasad podejmowania lepszych i skuteczniejszych decyzji. Autor na podstawie wieloletniego doświadczenia uczy nas, a jaki sposób podejmować decyzję w warunkach skrajnej niepewności. Dzięki lekturze poznamy podstawowe pułapki w podejmowaniu decyzji biznesowych, konsumenckich czy finansowych oraz otrzymamy zestaw praktycznych porad i narzędzi, które pozwolą nam uniknięć wielu błędów.

W swoim pasjonującym debiucie literackim, pełnym intrygujących, świetnie udokumentowanych studiów przypadków Paweł Motyl przedstawia szereg inspirujących i praktycznych wskazówek, które dają odpowiedź na pytanie: jak podejmować decyzje, które są jednocześnie racjonalne, skuteczne i mądre?

Paweł Motyl jest ekspertem w zakresie przywództwa, podejmowania decyzji i modelowania kultury organizacyjnej, doświadczony trener i konsultant. Blisko dwudziestoletnią karierę zawodową rozpoczynał w międzynarodowych firmach doradczych, gdzie zrealizował wiele projektów dla czołowych firm w Polsce i na świecie. Od 2007 roku związany z ICAN Institute, wydawcą Harvard Business Review Polska. Jest współtwórcą i dyrektorem Leadership Lab. Występuje na licznych konferencjach w Polsce i za granicą, jest mówcą motywacyjnym, a także doradcą i trenerem w programach rozwojowych dla kadry menedżerskiej najwyższego szczebla.

Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij

Bądź na bieżąco!

Zaprenumeruj nasz newsletter, a nie przegapisz żadnej książki, którą warto przeczytać. 

Nie wysyłamy spamu, ani nie sprzedajemy Twoich danych. W każdej chwili możesz zrezygnować.

Sprawdź, gdzie kupić Labirynt. Sztuka podejmowania decyzji

R E K L A M A

Szukasz pomysłu na biznes?

Lubisz czytać książki i polecać je innym? Masz własną stronę lub profil w mediach społecznościowych? Możesz zacząć na tym zarabiać jeszcze dziś! Wystarczy, że przy pomocy widżetu BUY.BOX zaczniesz kierować swoich użytkowników do najlepszych księgarń.

Sprawdź, gdzie kupić

Bądź na bieżąco!

Zaprenumeruj nasz newsletter, a nie przegapisz żadnej książki, którą warto przeczytać. 

Twoja prywatność

Nasza strona korzysta z plików cookie w celach analitycznych, a także, żeby poprawić Twoje wrażenia. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.