Labirynt. Sztuka podejmowania decyzji

labirynt-sztuka-podejmowania-decyzji
Zapisz

Dziś najtaniej  🎉

Zobacz wszystkie oferty

Spis treści

Ocena czytelników
0 / 0

Książka Labirynt. Sztuka podejmowania decyzji to lektura obowiązkowa dla wszystkich, którzy szukają sprawdzonej metody na bycie skutecznym liderem biznesu poprzez podejmowanie właściwych decyzji.

Podejmowanie decyzji pełni bardzo ważną rolę w naszym życiu zawodowym. Paweł Motyl w swojej książce pokazuje nam, jakie czynniki wpływają na ich trafność, zwłaszcza w coraz bardziej nieprzewidywalnym otoczeniu biznesowym. Dzięki lekturze książki poznamy 16 zasad podejmowania lepszych i skuteczniejszych decyzji. Autor na podstawie wieloletniego doświadczenia uczy nas, a jaki sposób podejmować decyzję w warunkach skrajnej niepewności. Dzięki lekturze poznamy podstawowe pułapki w podejmowaniu decyzji biznesowych, konsumenckich czy finansowych oraz otrzymamy zestaw praktycznych porad i narzędzi, które pozwolą nam uniknięć wielu błędów.

W swoim pasjonującym debiucie literackim, pełnym intrygujących, świetnie udokumentowanych studiów przypadków Paweł Motyl przedstawia szereg inspirujących i praktycznych wskazówek, które dają odpowiedź na pytanie: jak podejmować decyzje, które są jednocześnie racjonalne, skuteczne i mądre?

Paweł Motyl jest ekspertem w zakresie przywództwa, podejmowania decyzji i modelowania kultury organizacyjnej, doświadczony trener i konsultant. Blisko dwudziestoletnią karierę zawodową rozpoczynał w międzynarodowych firmach doradczych, gdzie zrealizował wiele projektów dla czołowych firm w Polsce i na świecie. Od 2007 roku związany z ICAN Institute, wydawcą Harvard Business Review Polska. Jest współtwórcą i dyrektorem Leadership Lab. Występuje na licznych konferencjach w Polsce i za granicą, jest mówcą motywacyjnym, a także doradcą i trenerem w programach rozwojowych dla kadry menedżerskiej najwyższego szczebla.

Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij

Sprawdź, gdzie kupić Labirynt. Sztuka podejmowania decyzji

Bądź na bieżąco!

Zaprenumeruj nasz newsletter, a nie przegapisz żadnej książki, którą warto przeczytać. 

Nie wysyłamy spamu, ani nie sprzedajemy Twoich danych. W każdej chwili możesz zrezygnować.

Opinie o książce Labirynt. Sztuka podejmowania decyzji

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podyskutuj o tej książcex

Sprawdź, gdzie kupisz najtaniej