Lean Customer Development

lean-customer-development
Zapisz

Dziś najtaniej  🎉

Spis treści

Ocena czytelników
0 / 0

Jak tworzyć produkty, które ludzie pokochają i będą chętnie kupować? Niezależnie od tego, czy jesteś właścicielem małej firmy czy pracownikiem wielkiego koncernu, często zadajesz sobie to samo pytanie. Jeśli szukasz niezawodnej metody badania potrzeb i preferencji klientów, dzięki której zaoszczędzisz wiele miesięcy pracy oraz mnóstwo pieniędzy, zapraszamy do świata Lean Customer Development.

To metoda idąca o krok dalej niż tradycyjne techniki marketingowe. Nie tylko pomoże nam poznać potrzeby i preferencje klientów oraz zgłębić user experience, ale zweryfikuje tę wiedzę na drodze eksperymentów naukowych. Dzięki odpowiedniemu połączeniu otwartych wywiadów oraz szybkich i elastycznych technik badawczych dowiemy się, jak zachowują się nasi potencjalni klienci, jakie problemy usiłują rozwiązać, a także co ich frustruje, a co jest przedmiotem ich zachwytów. Dowiemy się, jak zmieniać zachowania konsumentów, tworzyć wielkie produkty i budować trwałą firmę.

Cindy Alvarez pokaże nam, jak zweryfikować swoją hipotezę, rozmawiając z właściwymi osobami, jak krok po kroku nauczyć się prowadzić skuteczne wywiady Customer Development oraz jak rozpoznawać zachowania klientów, ich problemy i ograniczenia. Dowiemy się również, jak na podstawie pozyskanych w ten sposób informacji zbudować minimalnie satysfakcjonujący produkt, który pozwoli nam potwierdzić, co klienci są skłonni kupić i czego będą używać. W książce znajdziemy także informacje, jak dostosować techniki składające się na model Customer Development do potrzeb dużych organizacji, konserwatywnych branż i istniejących już produktów.

Książka Lean Customer Development kładzie nacisk na podstawowe aspekty metodologiczne i zawiera praktyczne przykłady, opracowane z myślą o deweloperach, menedżerach i innych członkach zespołu każdego startupu. Dzięki niej poznamy skuteczne narzędzia i przyjmiesz sposób myślenia sprzyjający podejmowaniu szybkich i mądrych decyzji.

Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij

Sprawdź, gdzie kupić Lean Customer Development

Bądź na bieżąco!

Zaprenumeruj nasz newsletter, a nie przegapisz żadnej książki, którą warto przeczytać. 

Nie wysyłamy spamu, ani nie sprzedajemy Twoich danych. W każdej chwili możesz zrezygnować.

Opinie o książce Lean Customer Development

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podyskutuj o tej książcex

Sprawdź, gdzie kupisz najtaniej