Magia sprzedaży

Magia sprzedaży. Techniki i ćwiczenia
Magia sprzedaży. Techniki i ćwiczenia
Zapisz

Dziś najtaniej  🎉

Spis treści

Ocena czytelników
0 / 0

Kiedy przeczytasz książkę Magia sprzedaży. Techniki i ćwiczenia Roberta Grzybka, po pewnej chwili z lekkim zdumieniem i uśmiechem w kącikach ust stwierdzisz, że przecież już to wiesz, że to jest takie oczywiste. Że do tego, aby sprzedawać, nie są potrzebne egzaltowane rady autorytetów od hipnozy czy mowy ciała. Autor połączył swoje ogromne praktyczne doświadczenie z akademickim zacięciem. W efekcie tego powstała wyjątkowa książka o sprzedaży, której naprawdę można uwierzyć. Praktyczne porady zilustrowane są licznymi przykładami oraz poparte badaniami naukowymi nad psychologią perswazji, autoprezentacją i sprzedażą konsultacyjną.

W książce Magia sprzedaży. Techniki i ćwiczenia znajdziesz prawie trzydzieści ćwiczeń, dwa testy oraz wiele anegdot, w większości zbieranych w polskich realiach biznesowych ostatniego dwudziestopięciolecia. Zarówno tych pozytywnych, które warto powielać, jak również tych negatywnych, których zdecydowanie należy unikać. Robert Grzybek uczy nas, w jaki sposób sprzedawać etycznie, ale jednocześnie część miejsca w książce poświęca na otwarcie nam oczu i naukę samoobrony przed naciągaczami i oszustami.

Są tu perełki, na przykład autor wyjaśnia sekret popularności prezerwatyw w Polsce oraz kpi z różnych współczesnych mód, choćby z takich jak grywalizacja.

Najważniejszejest to, że z książki Magia sprzedaży. Techniki i ćwiczenia naprawdę można się wiele nauczyć, niezależnie od tego, czy umawiasz spotkania przez telefon, czy też sprzedajesz skomplikowane projekty, wymagające poważnych inwestycji i zaangażowania sporych zasobów. Dodatkową wartość wnosi odrębna część poświęcona ćwiczeniom i przypadkom negocjacyjnym.

Na lekturze tej książki zyskają sprzedawcy, menedżerowie sprzedaży oraz wszyscy ci, którzy w swojej pracy korzystają z metod perswazji. Dla trenerów sprzedaży i negocjacji inspiracją mogą być liczne ćwiczenia do wykorzystania w scenkach.

Robert Grzybek, autor książki Magia sprzedaży. Techniki i ćwiczenia, jest partnerem oraz współzałożycielem GM Solutions, firmy specjalizującej się w rozwijaniu kompetencji organizacyjnych i indywidualnych w zakresie przywództwa oraz sprzedaży. Doświadczenia w zarządzaniu sprzedażą i marketingiem zdobywał m.in. w Procter & Gamble oraz Orange. Od 15 lat zajmuje się doradztwem, szkoleniami i coachingiem. Pracował m.in. dla następujących firm: Castrol, Citibank, Danone, Heinz, Media Markt, Nestlé Waters, Samsung. Przez sześć edycji kierował studiami „Zarządzanie zespołem sprzedaży” w Akademii Leona Koźmińskiego. Należy do grona wykładowców American Management Association oraz Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej. Jest członkiem Global Sales Science Institute. Publikuje m.in. w magazynie „Szef Sprzedaży”. Jego pierwsza książka o sprzedaży i zarządzaniu zajęła II miejsce w konkursie Economicus 2016.

Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij

Sprawdź, gdzie kupić Magia sprzedaży

Bądź na bieżąco!

Zaprenumeruj nasz newsletter, a nie przegapisz żadnej książki, którą warto przeczytać. 

Nie wysyłamy spamu, ani nie sprzedajemy Twoich danych. W każdej chwili możesz zrezygnować.

Opinie o książce Magia sprzedaży

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podyskutuj o tej książcex

Sprawdź, gdzie kupisz najtaniej