,

Praktyczna improwizacja. Jak techniki improwizacji mogą usprawnić każdy aspekt Twojego życia

Spis treści

Ocena czytelników
0 / 0

Praktyczna improwizacjaNabierz swobody w nowych sytuacjach i naucz się szybko podejmować decyzje dzięki książce Praktyczna improwizacja. Jeżeli nie chcesz dać się zaskoczyć – improwizuj!

William Szekspir powiedział kiedyś, że Świat jest teatrem, aktorami ludzie. Pomimo upływu czterystu lat stwierdzenie to nadal jest bardzo aktualne. Codziennie stajemy na scenie naszego życia i niczym aktorzy odgrywamy najróżniejsze role, z tą jedyną różnicą, że nie jest nam wcześniej dane poznać swoich kwestii. Improwizujemy więc, starając się wypaść jak najlepiej. Nasz wysiłek niejednokrotnie okupiony jest stresem i napięciem, a wcale nie musi tak być. Aby oddzielić się od tremy i zdenerwowania kurtyną luzu, wystarczy poznać i opanować tajniki sztuki improwizacji. Umiejętność niezaplanowanego reagowania na różne sytuacje sprawi, że poczujemy się swobodniej w kontaktach z innymi ludźmi, nabierzemy elastyczności i łatwiej nam będzie dogadywać się z otoczeniem. Prawda, że warto spróbować?

Improwizacja to dość złożona umiejętność. Składają się na nią między innymi techniki umiejętnego słuchania i obserwowania, zdolność do odpuszczania kontroli czy stała gotowość do podejmowania błyskawicznych decyzji. Wiedzę o tym, czym jest improwizacja i jak krok po kroku się jej nauczyć można zdobyć dzięki książce Praktyczna improwizacja. Bazując na swoich doświadczeniach oraz wiedzy zdobytej u źródeł (brytyjskie publikacje Keitha Johnstone’a), jej autorzy wprowadzają nas w świat improwizacji, dbając jednocześnie o to, aby czytelnik nie pogubił się w zawiłościach tej skomplikowanej dziedziny. Publikacja składa się z obszernej części teoretycznej oraz zestawu praktycznych gier improwizacyjnych, które pozwolą sprawdzić, jak teoria sprawdza się w praktyce.

Uwolnij swoją spontaniczną energię! Poznaj reguły improwizacji!

Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij

Bądź na bieżąco!

Zaprenumeruj nasz newsletter, a nie przegapisz żadnej książki, którą warto przeczytać. 

Nie wysyłamy spamu, ani nie sprzedajemy Twoich danych. W każdej chwili możesz zrezygnować.

Sprawdź, gdzie kupić Praktyczna improwizacja. Jak techniki improwizacji mogą usprawnić każdy aspekt Twojego życia

Opinie o książce Praktyczna improwizacja. Jak techniki improwizacji mogą usprawnić każdy aspekt Twojego życia

Twoja prywatność

Nasza strona korzysta z plików cookie w celach analitycznych, a także, żeby poprawić Twoje wrażenia. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.