,

Praktyczna improwizacja. Jak techniki improwizacji mogą usprawnić każdy aspekt Twojego życia

Zapisz

Dziś najtaniej  🎉

Zobacz wszystkie oferty

Spis treści

Ocena czytelników
0 / 0

Praktyczna improwizacjaNabierz swobody w nowych sytuacjach i naucz się szybko podejmować decyzje dzięki książce Praktyczna improwizacja. Jeżeli nie chcesz dać się zaskoczyć – improwizuj!

William Szekspir powiedział kiedyś, że Świat jest teatrem, aktorami ludzie. Pomimo upływu czterystu lat stwierdzenie to nadal jest bardzo aktualne. Codziennie stajemy na scenie naszego życia i niczym aktorzy odgrywamy najróżniejsze role, z tą jedyną różnicą, że nie jest nam wcześniej dane poznać swoich kwestii. Improwizujemy więc, starając się wypaść jak najlepiej. Nasz wysiłek niejednokrotnie okupiony jest stresem i napięciem, a wcale nie musi tak być. Aby oddzielić się od tremy i zdenerwowania kurtyną luzu, wystarczy poznać i opanować tajniki sztuki improwizacji. Umiejętność niezaplanowanego reagowania na różne sytuacje sprawi, że poczujemy się swobodniej w kontaktach z innymi ludźmi, nabierzemy elastyczności i łatwiej nam będzie dogadywać się z otoczeniem. Prawda, że warto spróbować?

Improwizacja to dość złożona umiejętność. Składają się na nią między innymi techniki umiejętnego słuchania i obserwowania, zdolność do odpuszczania kontroli czy stała gotowość do podejmowania błyskawicznych decyzji. Wiedzę o tym, czym jest improwizacja i jak krok po kroku się jej nauczyć można zdobyć dzięki książce Praktyczna improwizacja. Bazując na swoich doświadczeniach oraz wiedzy zdobytej u źródeł (brytyjskie publikacje Keitha Johnstone’a), jej autorzy wprowadzają nas w świat improwizacji, dbając jednocześnie o to, aby czytelnik nie pogubił się w zawiłościach tej skomplikowanej dziedziny. Publikacja składa się z obszernej części teoretycznej oraz zestawu praktycznych gier improwizacyjnych, które pozwolą sprawdzić, jak teoria sprawdza się w praktyce.

Uwolnij swoją spontaniczną energię! Poznaj reguły improwizacji!

Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij

Sprawdź, gdzie kupić Praktyczna improwizacja. Jak techniki improwizacji mogą usprawnić każdy aspekt Twojego życia

Bądź na bieżąco!

Zaprenumeruj nasz newsletter, a nie przegapisz żadnej książki, którą warto przeczytać. 

Nie wysyłamy spamu, ani nie sprzedajemy Twoich danych. W każdej chwili możesz zrezygnować.

Opinie o książce Praktyczna improwizacja. Jak techniki improwizacji mogą usprawnić każdy aspekt Twojego życia

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podyskutuj o tej książcex

Sprawdź, gdzie kupisz najtaniej