Przechytrzyć social media

Pinterest

Spis treści

Ocena czytelników
0 / 0

Przechytrzyć social mediaZastanawiasz się, jak odnieść sukces w mediach społecznościowych? Odpowiedź znajdziesz w książkę Przechytrzyć social media!

Serwisy społecznościowe, takie jak np. Facebook, generują znaczącą większość ruchu w internecie. Dokonywane przez nas wybory internetowe mogą okazać się niezwykle ważne, służą bowiem do zdobywania informacji na temat naszych zainteresowań, osiągnięć, celów i kontaktów. Z tego właśnie źródła wyłania się cyfrowy obraz każdego użytkownika sieci. Gdy na ten obraz nałożymy informacje na temat haseł wrzucanych do najpopularniejszej wyszukiwarki internetowej, obraz nabiera kolorów, staje się niezwykle wyraźny. Zacząłeś już zastanawiać się nad tym, jak wykorzystać te dane?

Nad tymi samymi zagadnieniami głowią się dzisiaj prawie wszyscy. Dzięki książce Przechytrzyć social media będziesz o krok przed innymi. W trakcie lektury poznasz historię pojedynku między potentatami rynku – Google i Facebookiem – oraz zdobędziesz kluczowe informacje na temat poprawienia swojej pozycji w wynikach wyszukiwania lokalnego. Kolejne rozdziały pozwolą Ci zdobyć wiedzę o czerpaniu zysków z mediów społecznościowych – perfekcyjne opanowanie tych kanałów sprzedaży zdecydowanie zwiększy Twoje szanse na sukces. Książka ta pełna jest opisów przypadków dotyczących największych klientów Bailyna, a ponadto oferuje kompleksowe prognozy, uważne analizy i – co najważniejsze – praktyczne porady. Przeczytaj ją, przygotuj się na przyszłość i zacznij zbierać nagrody!

Dzięki książce Przechytrzyć social media zdobędziesz wiedzę między innymi na temat reklam społecznościowych, wyszukiwania w czasie rzeczywistym, czerpania zysków z mediów społecznościowych i możliwości portalu YouTube.

Wydawnictwo: Onepress | Data wydania: marzec 2013
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij

Bądź na bieżąco!

Zaprenumeruj nasz newsletter, a nie przegapisz żadnej książki, którą warto przeczytać. 

Nie wysyłamy spamu, ani nie sprzedajemy Twoich danych. W każdej chwili możesz zrezygnować.

Sprawdź, gdzie kupić Przechytrzyć social media

Opinie o książce Przechytrzyć social media

Twoja prywatność

Nasza strona korzysta z plików cookie w celach analitycznych, a także, żeby poprawić Twoje wrażenia. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.