Skuszeni

skuszeni-jak-tworzyc-produkty-ksztaltujace-nawyki-konsumenckie
Zapisz

Dziś najtaniej  🎉

Zobacz wszystkie oferty

Spis treści

Ocena czytelników
0 / 0

Wiedza o kształtowaniu nawyków konsumenckich to naprawdę potężne narzędzie. Książka Skuszeni. Jak tworzyć produkty kształtujące nawyki konsumenckie to lektura obowiązkowa dla tych, którzy chcą się dowiedzieć, jak to działa i w jaki sposób to wykorzystać.

Długie i częste wizyty na Facebooku, Twitterze czy YouTubie. Sprawdzanie poczty elektronicznej co kilka minut. Nieustanne zerkanie na ekran smartfona, który przywarł do Twoich rąk jak tatuaż. Gra, nad którą spędzasz codziennie wiele godzin. Kieruje nami wewnętrzna potrzeba odczuwania czegokolwiek i przez cały dzień. Być może nawet tego nie dostrzegamy. Jest jednak dokładnie tak, jak ktoś to sprytnie sobie zaplanował. Nasze działania zostały przewidziane i uprzedzone. Nasze nawyki zaprogramowane i utrwalone.

W przypadku wielu produktów czy usług wykształcenie nawyków u konsumentów staje się warunkiem przetrwania na rynku. Dzięki tej książce możemy wygrać walkę o uwagę użytkownika naszego produktu. Zyskujemy głęboką wiedzę, zebraną na podstawie prac psychologów. Na tej podstawie łatwo wypracujemy taktykę utrzymania władzy nad umysłami naszych klientów. Dowiemy się, jakie cechy musimy nadać naszej ofercie, aby na dłużej zaskarbić lojalność użytkowników i stworzyć produkt, który jest nieustannie potrzebny, od którego nie będzie można się oderwać.

Nir Eyal, autor książki Skuszeni. Jak tworzyć produkty kształtujące nawyki konsumenckie jest wykładowcą na Stanford Graduate School of Business i Hasso Plattner Institute of Design oraz autorem licznych publikacji z dziedziny technologii, psychologii i biznesu, publikowanych w „The Harvard Business Review”, „The Atlantic”, TechCrunch i „Psychology Today”. Dzięki własnym doświadczeniom zawodowym i studiowaniu wyników wieloletnich badań stał się niekwestionowanym autorytetem w dziedzinie technik marketingowych opartych na nawykach konsumentów.

Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij

Sprawdź, gdzie kupić Skuszeni

Bądź na bieżąco!

Zaprenumeruj nasz newsletter, a nie przegapisz żadnej książki, którą warto przeczytać. 

Nie wysyłamy spamu, ani nie sprzedajemy Twoich danych. W każdej chwili możesz zrezygnować.

Opinie o książce Skuszeni

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podyskutuj o tej książcex

Sprawdź, gdzie kupisz najtaniej