Trakcja, czyli złap przyczepność

Zadbaj o to, aby twoi potencjalni klienci szybko dowiedzieli się o twojej firmie. Sięgnij po książkę Trakcja, czyli złap przyczepność. Jak każdy startup może osiągnąć szybki wzrost, a dowiesz się jak odpowiednio zareklamować swój startup i zdobyć klientów!

Powołanie do życia zupełnie nowej firmy wcale nie jest takie trudne. Wystarczy wypełnić kilka papierków, pójść do urzędu, zamówić pieczątkę… Ale spróbuj potem utrzymać tę firmę przy życiu, rozwinąć ją i sprawić, by rozkwitła. To już wymaga umiejętności, dużej determinacji i znajomości technik, które pozwolą zbudować solidną bazę zadowolonych klientów. A wiadomo, że bez klientów cała ta zabawa nie ma sensu. Musimy więc znaleźć coś, co pomoże nam przekonać ludzi, że chcą skorzystać właśnie z naszego produktu lub z naszych usługi. Tylko tak „złapiemy przyczepność”, dzięki której nasza firma ruszy z miejsca. Przyczepność, czyli trakcję.

Autorzy na własnej skórze przekonali się, ile jest wart każdy z kanałów komunikacji z klientami i które z nich przynoszą największe korzyści w zależności od profilu działalności firmy. Co więcej, zapytali też o zdanie czterdziestu założycieli dochodowych firm i opracowali rzetelną listę, którą możesz wykorzystać w swojej pracy. Sprawdź, co jeszcze możesz zrobić, by zachęcić potencjalnych klientów i zaprezentować się im z jak najlepszej strony.

Po lekturze książki Trakcja, czyli złap przyczepność. Jak każdy startup może osiągnąć szybki wzrost będziesz wiedział jak odkryć i wykorzystać kanały komunikacji, których nie znają Twoi konkurenci, jak zyskać rozgłos medialny i dotrzeć do szerszego grona klientów, w jaki sposób zwiększać skuteczność kampanii e-mailowych, jak poprawić pozycję swojej strony w wynikach wyszukiwarki internetowej, a także w jaki sposób prowadzić skuteczne akcje reklamowe z wykorzystaniem internetowych narzędzi i badań.

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Udostępnij
Share on linkedin
Udostępnij

Newsletter

Zaprenumeruj nasz newsletter, a nie przegapisz kolejnych recenzji wartościowych książek.

Porównaj ceny

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Może Ciebie również zainteresować

Własna firma krok po kroku. Działaj skutecznie na każdym etapie rozwoju swojego biznesu

Własna firma krok po kroku

Grzegorz Krzemień jest prezesem agencji interaktywnej Golden Submarine i przewodniczącym rady ds. kompetencji DIMAQ. W oparciu o indywidualne doświadczenia napisał książkę „Własna firma krok po kroku. Działaj skutecznie na każdym etapie rozwoju swojego

Czytaj więcej