,

Trakcja, czyli złap przyczepność

Zapisz

Dziś najtaniej  🎉

Spis treści

Ocena czytelników
0 / 0

Zadbaj o to, aby twoi potencjalni klienci szybko dowiedzieli się o twojej firmie. Sięgnij po książkę Trakcja, czyli złap przyczepność. Jak każdy startup może osiągnąć szybki wzrost, a dowiesz się jak odpowiednio zareklamować swój startup i zdobyć klientów!

Powołanie do życia zupełnie nowej firmy wcale nie jest takie trudne. Wystarczy wypełnić kilka papierków, pójść do urzędu, zamówić pieczątkę… Ale spróbuj potem utrzymać tę firmę przy życiu, rozwinąć ją i sprawić, by rozkwitła. To już wymaga umiejętności, dużej determinacji i znajomości technik, które pozwolą zbudować solidną bazę zadowolonych klientów. A wiadomo, że bez klientów cała ta zabawa nie ma sensu. Musimy więc znaleźć coś, co pomoże nam przekonać ludzi, że chcą skorzystać właśnie z naszego produktu lub z naszych usługi. Tylko tak „złapiemy przyczepność”, dzięki której nasza firma ruszy z miejsca. Przyczepność, czyli trakcję.

Autorzy na własnej skórze przekonali się, ile jest wart każdy z kanałów komunikacji z klientami i które z nich przynoszą największe korzyści w zależności od profilu działalności firmy. Co więcej, zapytali też o zdanie czterdziestu założycieli dochodowych firm i opracowali rzetelną listę, którą możesz wykorzystać w swojej pracy. Sprawdź, co jeszcze możesz zrobić, by zachęcić potencjalnych klientów i zaprezentować się im z jak najlepszej strony.

Po lekturze książki Trakcja, czyli złap przyczepność. Jak każdy startup może osiągnąć szybki wzrost będziesz wiedział jak odkryć i wykorzystać kanały komunikacji, których nie znają Twoi konkurenci, jak zyskać rozgłos medialny i dotrzeć do szerszego grona klientów, w jaki sposób zwiększać skuteczność kampanii e-mailowych, jak poprawić pozycję swojej strony w wynikach wyszukiwarki internetowej, a także w jaki sposób prowadzić skuteczne akcje reklamowe z wykorzystaniem internetowych narzędzi i badań.

Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij

Sprawdź, gdzie kupić Trakcja, czyli złap przyczepność

Bądź na bieżąco!

Zaprenumeruj nasz newsletter, a nie przegapisz żadnej książki, którą warto przeczytać. 

Nie wysyłamy spamu, ani nie sprzedajemy Twoich danych. W każdej chwili możesz zrezygnować.

Opinie o książce Trakcja, czyli złap przyczepność

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podyskutuj o tej książcex

Sprawdź, gdzie kupisz najtaniej