Vademecum kryptowalut. Gotowy na rewolucję

Vademecum kryptowalut. Gotowy na rewolucję
Vademecum kryptowalut. Gotowy na rewolucję
Zapisz

Dziś najtaniej  🎉

Zobacz wszystkie oferty

Spis treści

Ocena czytelników
4.6 / 5

Książka „Vademecum Kryptowalut. Gotowy na rewolucję” to klucz do świata, który dla wielu wydaje się być sposobem na szybki i łatwy zarobek. Jednak po lekturze książki nadal pozostaje pytanie: czy rzeczywiście jest on tak prosty i jest dla każdego z nas?  

Vademecum zawiera informacje na temat historii powstania kryptowalut, ich działania, różnych rodzajów tego „pieniądza”. Autor porusza również kwestię bezpieczeństwa i prywatności w kontekście krypto. Chcesz rozpocząć swoją przygodę ze światem NTF i blockchainów? Zacznij od „Vademecum kryptowalut”, w którym konkrety gonią konkrety. 

Czym jest Altcoin? Co wpływa na wartość Bitcoina i czy zasadne jest mówienie o sztucznie nadmuchanej bańce krypto? O co chodzi z gamingiem, który jest jednym z najdynamiczniej rozwijających się sektorów świata kryptowalut? Odpowiedzi znajdziecie w książce.

Dla kogo jest ta książka?

„Vademecum Kryptowalut”, oprócz wiedzy teoretycznej, zawiera wskazówki dotyczące inwestowania w kryptowaluty oraz radzenia sobie z ryzykami związanymi z tą formą inwestycji. Celem tego poradnika  jest udzielenie pomocy osobom, które chcą zrozumieć i zainteresować się światem kryptowalut, a także dostarczenie im niezbędnych informacji i narzędzi do podejmowania świadomych decyzji inwestycyjnych.

To opracowanie rozwiewa wiele wątpliwości, pozwalając zrozumieć rzesze bazujących na naszej naiwności „ekspertów”, którzy zachęcają do korzystania z ich usług, inwestując w ten rodzaj waluty. Oni nie tłumaczą podstaw – zakładania konta czy kroków, które powinny uprzedzić krypto inwestycje. Dzięki książce możesz spokojnie przeanalizować popularne kryptowaluty, ich historię oraz prognozy. Vademecum zwraca także uwagę na pułapki, jakie napotkasz podczas swojej styczności z tym tematem. 

Czy i Ty możesz inwestować w krypto?

Jeśli jesteś gotów na ryzyko, to inwestowanie w kryptowaluty z „Vademeceum” może być interesujące, ponieważ wiele z tych walut wykazywało (i nadal wykazuje) wysokie stopy zwrotu w przeszłości. 

Niemniej jednak, należy pamiętać, że inwestowanie w Bitcoina czy inne  krypto powinno stanowić tylko niewielką część całego portfela inwestycyjnego. Na całe szczęście autor „Vademecum” powoli przeprowadza czytelnika przez zawiłości, związane z tym procesem. Nie ma szans, byś od razu rzucił się z milionami na kryptowaluty. Zaczniesz od małych kroków.

Istotną rzeczą, na którą zwraca uwagę autor to przede wszystkim ogromny postęp i zmienność świata krypto. Aby być na bieżąco, warto samemu zgłębiać nowinki, pojawiające się praktycznie każdego dnia. Przy okazji należy również mieć pod ręką „Vademecum Kryptowalut”, by sięgać chociażby po słowniczek pojęć, wyjaśniający niuanse tego imperium. 

Gotowy na rewolucję?

Inwestowanie w kryptowaluty jest coraz popularniejsze i może być dobrym sposobem na zarabianie pieniędzy. Jednak, zanim zaczniesz inwestować, ważne jest, aby poznać podstawy tej formy „łatwego zarobku”. 

„Vademecum Kryptowalut. Gotowy na rewolucję” to prawdopodobnie pierwsza taka książka w Polsce, która opisuje pierwsze kroki, pozwalające na bezpieczne i skuteczne inwestowanie chociażby w Bitcoina. Ponadto ta publikacja sprawia, że teraz nowomowa „ekspertów” od krypto staje się zrozumiałym wykładem na temat aktualnej sytuacji na rynku. 

Obowiązkowa pozycja dla wszystkich, którzy chcą wiedzieć więcej w temacie krypto. Gotowy na rewolucję?

Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij

Sprawdź, gdzie kupić Vademecum kryptowalut. Gotowy na rewolucję

Bądź na bieżąco!

Zaprenumeruj nasz newsletter, a nie przegapisz żadnej książki, którą warto przeczytać. 

Nie wysyłamy spamu, ani nie sprzedajemy Twoich danych. W każdej chwili możesz zrezygnować.

Opinie o książce Vademecum kryptowalut. Gotowy na rewolucję

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podyskutuj o tej książcex

Sprawdź, gdzie kupisz najtaniej