Zakończcie ten kryzys

Zapisz

Dziś najtaniej  🎉

Spis treści

Ocena czytelników
0 / 0

Zakończcie ten kryzysZakończcie ten kryzys! Recesja, która rozpoczęła się w 2007 roku, nadal trwa i póki co, jej końca nadal nie widać. Miliony ludzi pozostają bez pracy albo mają pracę gorszą niż przed kryzysem. Na dodatek nic nie wskazuje na to, żebyśmy do końca obecnej dekady wrócili do normalnego poziomu zatrudnienia.

Czy musimy się na to godzić? Laureat Nagrody Nobla w dziedzinie ekonomii – Paul Krugman – w swojej książce Zakończcie ten kryzys dowodzi, że zdecydowanie nie musimy. Doświadczyliśmy już czegoś podobnego w przeszłości i wiemy, jak rozwiązywać takie problemy. Brakuje nam jedynie woli politycznej do podjęcia odpowiednich działań!

Jeśli chcesz uzyskać wreszcie zestaw rzetelnych i miarodajnych informacji na temat obecnego kryzysu, trafiłeś pod dobry adres. Krugman poprowadzi Cię przez zawiłości tego tematu i przedstawi dotychczas podjęte działania. Odpowie na powracające pytania: „Jak bardzo powinniśmy martwić się inflacją? Czy deficyt budżetowy to powód do niepokoju? Co z deregulacją instytucji finansowych?”. Noblista szczegółowo analizuje wszystkie kontrargumenty i udziela rzeczowych odpowiedzi, pozbawionych politycznego bełkotu. Gdy proponuje gotowe recepty na uzdrowienie obecnej sytuacji gospodarczej, opiera się na wiedzy, faktach historycznych i doświadczeniu.
Ty też jesteś częścią społeczeństwa i masz prawo głosu. Przeczytaj i zacznij domagać się od decydentów konkretnych działań! Czas skończyć z tym kryzysem!

Paul Krugman – w 2008 roku otrzymał Nagrodę Nobla w dziedzinie ekonomii. Jest autorem bestsellerów, felietonistą i blogerem „New York Timesa”. Wykłada ekonomię na Uniwersytecie Princeton.

Wydawnictwo: Onepress | Data wydania: kwiecień 2013
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij

Sprawdź, gdzie kupić Zakończcie ten kryzys

Bądź na bieżąco!

Zaprenumeruj nasz newsletter, a nie przegapisz żadnej książki, którą warto przeczytać. 

Nie wysyłamy spamu, ani nie sprzedajemy Twoich danych. W każdej chwili możesz zrezygnować.

Opinie o książce Zakończcie ten kryzys

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podyskutuj o tej książcex

Sprawdź, gdzie kupisz najtaniej