Grzegorz Zalewski

Grzegorz Zalewski to autor, który pisze książki biznesowe już od długiego czasu. Jego pozycje znajdziecie Państwo w dobrych księgarniach stacjonarnych i internetowych. My również doceniamy dorobek Pana Grzegorza Zalewskiego, dlatego jego książki o inwestowaniu zasiliły również asortyment naszego sklepu. Książki o biznesie mają to do siebie, że są zazwyczaj skierowane do osób ściśle powiązanych z branżą, a co za tym idzie pisane dosyć trudnym językiem. Nieco inaczej jest w przypadku książek o inwestowaniu Grzegorza Zalewskiego, który szczególną uwagę przykłada do tego, aby poradniki były jasne i zrozumiałe. Dzięki temu nawet osoby, które dopiero zaczynają swoją przygodę ze światem finansów, są w stanie czerpać z nich użyteczną wiedzę. Zachęcamy do skorzystania z oferty naszego sklepu internetowego books4business.pl, gdzie znajdziecie Państwo najlepsze książki o biznesie spod pióra Grzegorza Zalewskiego, jak również wielu innych cenionych autorów.

Pokaż więcej

Inwestuj w fundusze

Grzegorz Zalewski w nowej książce Inwestuj w fundusze. To prostsze niż myślisz opowiada jak działa rynek funduszy, jak wybrać fundusz w zależności od własnego podejścia do ryzyka, w jaki sposób zbudować rozsądną strategię inwestycyjną.

Inwestuj w fundusze

Grzegorz Zalewski w nowej książce Inwestuj w fundusze. To prostsze niż myślisz opowiada jak działa rynek funduszy, jak wybrać fundusz w zależności od własnego

Bądź na bieżąco!

Zaprenumeruj nasz newsletter, a nie przegapisz żadnej książki, którą warto przeczytać. 

Nie wysyłamy spamu, ani nie sprzedajemy Twoich danych. W każdej chwili możesz zrezygnować.