Sergiusz Prokurat

Z jednej strony ekonomia, badacz nowych technologii i ich wpływu na rozwój miejsc pracy i biznesów. Z drugiej pasjonat dzikich rejonów Indonezji, z których wspomnienia opisał w swoich książkach. Sergiusz Prokurat specjalizuje się w praktycznych metodach zarządzania, z których niejednokrotnie prowadził kursy, szkolenia i wykłady. Wykładowca uniwersytecki i właściciel prężnie rozwijającej się firmy. W swoich książkach „Niezwykłe początki znanych firm”, czy „Praca 2.0. Nie ukryjesz się przed rewolucją rynku pracy” w sposób ciekawy i przystępny dla każdego opisuje na przykładzie prężnie rozwijających się biznesów, które również zaczynały jako małe przedsiębiorstwa, jak być elastycznym i dostosowywać się do zmieniających się warunków na rynku. Nowe technologie i marketing są czynnikami, których we współczesnej pracy nie da się wyeliminować, a trzeba z nich korzystać i uczyć się o nowych trendach. Taka wiedzę można potem wykorzystać we własnej firmie. Sergiusz Prokurat analizuje postęp i snuje przepuszczenia jak w ich dobie rynek pracy zmieni się za kilkanaście lat.

Pokaż więcej

Praca 2.0

Nowe technologie powodują niezwykle dynamiczne zmiany na rynku pracy. Zastanawiasz się, jak możesz przystosować się do pracy w XXI wieku? Jak zarządzać ludźmi, którzy żyją w cyfrowej rzeczywistości? Jak sprawić, żeby roboty nie ukradły ci pracy?

Praca 2.0

Nowe technologie powodują niezwykle dynamiczne zmiany na rynku pracy. Zastanawiasz się, jak możesz przystosować się do pracy w XXI wieku? Jak zarządzać ludźmi, którzy

Bądź na bieżąco!

Zaprenumeruj nasz newsletter, a nie przegapisz żadnej książki, którą warto przeczytać. 

Nie wysyłamy spamu, ani nie sprzedajemy Twoich danych. W każdej chwili możesz zrezygnować.