, ,

Dobro popłaca!

Zapisz

Dziś najtaniej  🎉

Spis treści

Ocena czytelników
0 / 0

Książka Dobro popłaca! to czerpiący garściami z życia przewodnik dla ludzi, którzy w jak najlepszej wierze usiłują jednocześnie zarabiać i zmieniać świat na lepsze.

Dobro popłaca! zawiera wiele praktycznych rad, dzięki którym można uwzględnić społeczne inicjatywy marketingowe i korporacyjne w ramach ogólnej działalności biznesowej firmy. Jest to podręcznik, z którego menedżerowie i pracownicy korporacji dowiedzą się w jaki sposób wybierać najbardziej odpowiednie sprawy, najlepszych partnerów i najskuteczniejsze inicjatywy. Organizacjom non profit oraz instytucjom publicznym zabiegającym o wsparcie korporacyjne książka dostarcza wielu cennych wskazówek na temat zasad budowania obustronnie korzystnej relacji partnerskiej.

W książce znajdziemy mnóstwo praktycznych porad dotyczących skutecznej realizacji przedsięwzięć marketingowych i korporacyjnych. Autorzy w szczególności podpowiadają, jak przekonać konsumentów do udziału w kampanii promującej ważną sprawę społeczną, jak wspierać sprzedaż produktów oraz zaangażowanie klientów poprzez powiązanie ich z dotacjami, w jaki sposób organizować pracowników i zachęcać ich do poświęcania czasu i umiejętności promowanej sprawie, jak zmienić podejście do biznesu, aby osiągnąć społecznie pożądany rezultat, a także jak radzić sobie z cynikami i krytykami, którzy na pewno się pojawią.

Dzięki książce Dobro popłaca! możemy jednocześnie promować ważną sprawę społeczną oraz zwiększać zyski. Wszyscy na tym korzystają!

Philip Kotler – jeden z wiodących światowych autorytetów w dziedzinie marketingu, a jego teksty od ponad czterdziestu lat kształtują światowe oblicze tej dyscypliny. Piastuje katedrę marketingu międzynarodowego w Kellogg School of Management przy Northwestern University.

David Hessekiel – prezes Cause Marketing Forum. Dyrektorzy z całego świata odwiedzają stronę www.causemarketingforum.com w poszukiwaniu wiadomości, wyników badań oraz analiz przypadków, a także w celu zapoznania się z programami i publikacjami CMF. Hessekiel udziela się jako bloger na stronach Forbes, MediaPost oraz Huffington Post i jest często cytowanym analitykiem branży. Regularnie wypowiada się na temat marketingu sprawy oraz korporacyjnej odpowiedzialności społecznej, zarówno na forum firm, jak i organizacji pozarządowych.

Nancy R. Lee – prezes Social Marketing Services, Inc., współpracuje też z University of Washington. Udzielała wsparcia konsultingowego ponad stu organizacjom non profit, uczestniczyła też w tworzeniu ponad pięćdziesięciu kampanii marketingu społecznego realizowanych przez agencje należące do sektora publicznego. To jej dziewiąta książka napisana wspólnie z Philipem Kotlerem.

Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij

Sprawdź, gdzie kupić Dobro popłaca!

Bądź na bieżąco!

Zaprenumeruj nasz newsletter, a nie przegapisz żadnej książki, którą warto przeczytać. 

Nie wysyłamy spamu, ani nie sprzedajemy Twoich danych. W każdej chwili możesz zrezygnować.

Opinie o książce Dobro popłaca!

Sprawdź, gdzie kupisz najtaniej