Spis treści

Ocena czytelników
0 / 0

Książka Dobro popłaca! to czerpiący garściami z życia przewodnik dla ludzi, którzy w jak najlepszej wierze usiłują jednocześnie zarabiać i zmieniać świat na lepsze.

Dobro popłaca! zawiera wiele praktycznych rad, dzięki którym można uwzględnić społeczne inicjatywy marketingowe i korporacyjne w ramach ogólnej działalności biznesowej firmy. Jest to podręcznik, z którego menedżerowie i pracownicy korporacji dowiedzą się w jaki sposób wybierać najbardziej odpowiednie sprawy, najlepszych partnerów i najskuteczniejsze inicjatywy. Organizacjom non profit oraz instytucjom publicznym zabiegającym o wsparcie korporacyjne książka dostarcza wielu cennych wskazówek na temat zasad budowania obustronnie korzystnej relacji partnerskiej.

W książce znajdziemy mnóstwo praktycznych porad dotyczących skutecznej realizacji przedsięwzięć marketingowych i korporacyjnych. Autorzy w szczególności podpowiadają, jak przekonać konsumentów do udziału w kampanii promującej ważną sprawę społeczną, jak wspierać sprzedaż produktów oraz zaangażowanie klientów poprzez powiązanie ich z dotacjami, w jaki sposób organizować pracowników i zachęcać ich do poświęcania czasu i umiejętności promowanej sprawie, jak zmienić podejście do biznesu, aby osiągnąć społecznie pożądany rezultat, a także jak radzić sobie z cynikami i krytykami, którzy na pewno się pojawią.

Dzięki książce Dobro popłaca! możemy jednocześnie promować ważną sprawę społeczną oraz zwiększać zyski. Wszyscy na tym korzystają!

Philip Kotler – jeden z wiodących światowych autorytetów w dziedzinie marketingu, a jego teksty od ponad czterdziestu lat kształtują światowe oblicze tej dyscypliny. Piastuje katedrę marketingu międzynarodowego w Kellogg School of Management przy Northwestern University.

David Hessekiel – prezes Cause Marketing Forum. Dyrektorzy z całego świata odwiedzają stronę www.causemarketingforum.com w poszukiwaniu wiadomości, wyników badań oraz analiz przypadków, a także w celu zapoznania się z programami i publikacjami CMF. Hessekiel udziela się jako bloger na stronach Forbes, MediaPost oraz Huffington Post i jest często cytowanym analitykiem branży. Regularnie wypowiada się na temat marketingu sprawy oraz korporacyjnej odpowiedzialności społecznej, zarówno na forum firm, jak i organizacji pozarządowych.

Nancy R. Lee – prezes Social Marketing Services, Inc., współpracuje też z University of Washington. Udzielała wsparcia konsultingowego ponad stu organizacjom non profit, uczestniczyła też w tworzeniu ponad pięćdziesięciu kampanii marketingu społecznego realizowanych przez agencje należące do sektora publicznego. To jej dziewiąta książka napisana wspólnie z Philipem Kotlerem.

Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij

Bądź na bieżąco!

Zaprenumeruj nasz newsletter, a nie przegapisz żadnej książki, którą warto przeczytać. 

Nie wysyłamy spamu, ani nie sprzedajemy Twoich danych. W każdej chwili możesz zrezygnować.

Sprawdź, gdzie kupić Dobro popłaca!

R E K L A M A

Szukasz pomysłu na biznes?

Lubisz czytać książki i polecać je innym? Masz własną stronę lub profil w mediach społecznościowych? Możesz zacząć na tym zarabiać jeszcze dziś! Wystarczy, że przy pomocy widżetu BUY.BOX zaczniesz kierować swoich użytkowników do najlepszych księgarń.

Sprawdź, gdzie kupić

Bądź na bieżąco!

Zaprenumeruj nasz newsletter, a nie przegapisz żadnej książki, którą warto przeczytać. 

Twoja prywatność

Nasza strona korzysta z plików cookie w celach analitycznych, a także, żeby poprawić Twoje wrażenia. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.