LinkedIn w praktyce. Nawiązuj relacje, buduj markę i sprzedawaj bez spamowania. Workbook z rozwiązaniami do wdrożenia od zaraz!

LinkedIn w praktyce
Zapisz

Dziś najtaniej  🎉

Spis treści

Ocena czytelników
4.5 / 4

LinkedIn jest świetnym narzędziem do budowania profesjonalnej sieci kontaktów. Z Angeliką Chimkowską, ekspertką ds. social media i autorką książki „LinkedIn w praktyce” dowiesz się, jak skutecznie korzystać z tej platformy i odnieść sukces.

Czym jest LinkedIn?

Podczas gdy inne sieci społecznościowe, takie jak Facebook i Twitter, skupiają się bardziej na życiu osobistym, LinkedIn pomaga Tobie rozwinąć karierę zawodową. To świetne miejsce do zaprezentowania swojej wiedzy oraz zawodowych sukcesów. 

Coraz więcej firm korzysta z LinkedIn do sprawdzania i rekrutacji potencjalnych pracowników. Właśnie dlatego utworzenie konta LinkedIn może mieć znaczenie podczas poszukiwania  przez Ciebie nowej, wymarzonej pracy. LinkedIn ma potężne narzędzie do wyszukiwania ofert pracy, które może znaleźć wolne miejsca na całym świecie. Następnie możesz filtrować te wyniki według firmy, poziomu doświadczenia i nie tylko. 

Angelika Chimkowska. Ekspertka od LinkedIn

Angelika Chimkowska – autorka książki „LinkedIn w praktyce” uważa, że serwis ten jest szczególnie przydatny dla osób prowadzących biznes, ponieważ pozwala im dotrzeć do potencjalnych klientów oraz partnerów biznesowych. Jednak aby czerpać korzyści z LinkedIn, należy umiejętnie go wykorzystywać.

Jej porady to wynik wieloletniego doświadczenia, prób i spostrzeżeń, dotyczących nie tylko LinkedIn ale również mediów społecznościowych. Angelika Chimkowska to człowiek, który jest skuteczny. Już na początku książki możesz przeczytać opowieść Ingi Bielińskiej, która jako coach pragnęła wejść na rynek amerykański. Dzięki współpracy z autorką książki „LinkedIn w praktyce” mogła zrobić to skutecznie, odnosząc sukces, o który tak jej chodziło. 

Osób, którym pomogła Angelika Chimkowska jest więcej. Menadżerowie firm bardziej i mniej znanych. Przedstawiciele marek, które możemy określić mianem kultowych. A także ludzie, którzy skorzystali ze szkoleń autorki „LinkedIn w praktyce” w ramach jej działalności pro bono.

Wskazówki, porady i Sales Navigator

W swojej książce autorka opisuje zarówno rzeczy, mogące wydawać się oczywiste jak i te, na które czekają ludzie, chcący zrobić na LinkedIn coś więcej. Do takich spraw należy bez wątpienia Sales Navigator, który ułatwia sprzedaż opartą na relacjach, pomagając nawiązać kontakt z właściwymi ludźmi. Angelika Chimkowska wyjaśnia, komu i dlaczego warto wykupić dostęp do tej usługi, która zmieniła na zawsze 

Bardzo użyteczne są wskazówki, które autorka „LinkedIn w praktyce” zostawia każdemu z czytelników. Dowiesz się więc, w jaki sposób robią to inni i… być może zaczniesz robić to tak samo. Ćwiczenia pozwalają na nieustanne podnoszenie swoich umiejętności. Pamiętać bowiem należy, że książka to początek drogi do osiągnięcia sukcesu. 

Pierwsza rzecz, o której mówi Angelika, to profil marki. Bez względu na to, czy pragniesz sprzedawać swoje usługi jako coach czy posiadasz fabrykę krzeseł i szukasz zleceń – autorka „LinkedIN w praktyce” pomoże Ci stworzyć profil idealny. Dzięki temu będziesz mógł udzielać się na grupach oraz w innych miejscach tego serwisu z niebieskim logo.   

Przekonać nieprzekonanych czyli coś dla sceptyków

Angelika Chimkowska jest tak skuteczna w opowiadaniu o LinkedIn, że jeśli masz problem z przekonaniem szefa do założenia firmowego profilu – kup mu książkę „LinkedIn w praktyce”. Z pewnością warto zacząć to robić. Zgodnie z danymi z serwisu Statista liczba użytkowników Linkedin w Polsce odnotowuje stały wzrost w ostatnim czasie. Według stanu na czerwiec 2022 r. łącznie 5,05 mln Polaków korzystało z tej platformy do łączenia się z innymi profesjonalistami.

Podsumowując, warto sięgnąć po tę książkę, aby dowiedzieć się więcej o LinkedIn i odnieść sukces. Przykłady ludzi, którzy zdecydowali się na współpracę z Angeliką Chimkowską świadczą o tym bezsprzecznie. 

Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij

Sprawdź, gdzie kupić LinkedIn w praktyce. Nawiązuj relacje, buduj markę i sprzedawaj bez spamowania. Workbook z rozwiązaniami do wdrożenia od zaraz!

Bądź na bieżąco!

Zaprenumeruj nasz newsletter, a nie przegapisz żadnej książki, którą warto przeczytać. 

Nie wysyłamy spamu, ani nie sprzedajemy Twoich danych. W każdej chwili możesz zrezygnować.

Opinie o książce LinkedIn w praktyce. Nawiązuj relacje, buduj markę i sprzedawaj bez spamowania. Workbook z rozwiązaniami do wdrożenia od zaraz!

Sprawdź, gdzie kupisz najtaniej