Prawa na każdy dzień. 366 medytacji o mocy, uwodzeniu, biegłości i naturze ludzkiej

Prawa na każdy dzień. 366 medytacji o mocy, uwodzeniu, biegłości i naturze ludzkiej
Prawa na każdy dzień. 366 medytacji o mocy, uwodzeniu, biegłości i naturze ludzkiej
Zapisz

Dziś najtaniej  🎉

Spis treści

Ocena czytelników
3.7 / 3

Robert Greene w swojej książce „Prawa na każdy dzień. 366 medytacji o mocy, uwodzeniu, biegłości i naturze ludzkiej” prezentuje czytelnikom zestaw praktycznych zasad, które pomogą im osiągnąć sukces w życiu. Autor wnikliwie analizuje ludzką naturę i wykorzystuje swoją wiedzę, aby pomóc czytelnikom lepiej zrozumieć siebie i innych.

Czy chcesz się rozwijać? Czy chcesz osiągnąć sukces?

“Prawa na każdy dzień. 366 medytacji o mocy, uwodzeniu, biegłości i naturze ludzkiej” to prawdziwa skarbnica wiedzy dla każdego, kto chce osiągnąć więcej i rozwijać swoje umiejętności. Greene przedstawia w niej praktyczne porady, jak zbudować siłę woli, pokonać lęk i nawiązywać skuteczne relacje z innymi ludźmi. 

Każda z porad jest dość łatwa do zastosowania w życiu codziennym. Co najważniejsze – każda z nich – jest napisana w ten sposób, że nie trzeba więcej niż kilka minut dziennie, by przystanąć i zastanowić się nad swoim życiem. To unikalne połączenie medytacji i lektury, z której mogą narodzić się ciekawe rzeczy. Spróbuj!

Wielu mówi, że najtrudniej jest zacząć. Robert Greene proponuje od odkrycia swojego talentu. Jeśli pochłaniają Cię sprawy dnia codziennego – spróbuj na nowo odkryć siłę dziecięcych obsesji. To naprawdę pomaga, nawet w najtrudniejszych chwilach.

Greene swoje “medytacje” uzupełnia o cytaty znanych ludzi. Są one uniwersalne i odnoszą się do każdej części książki “Praw na każdy dzień. 366 medytacji o mocy, uwodzeniu, biegłości i naturze ludzkiej”. Te sentencje przypominają nam o historii i dziedzictwie naszej kultury, a także inspirują do myślenia o swoim miejscu w świecie i o tym, jak możemy wpłynąć na świat w pozytywny sposób. 

25-letnia praca w 365 lekcjach!

Książka „Prawa na każdy dzień. 366 medytacji o mocy, uwodzeniu, biegłości i naturze ludzkiej” to zapis ponad 25 lat pracy między innymi nad takimi pojęciami jak: władza, biegłość, perswazja, strategia i natura ludzka. Pozwala to zajrzeć w głąb siebie, znajdując słabsze strony i podejmując pracę nad nimi. Książka daje możliwość zrozumienia, że czasem nie da się wyeliminować odwiecznych lęków, słabości czy uprzedzeń. Warto jednak je zaakceptować i nauczyć się z nimi żyć.

Dzięki tej książce można odkryć swoje wyższe „ja” i doświadczyć ostatecznej wolności, która pozwala na osiąganie życiowych celów i spełnienie marzeń. Robert Greene pokazuje, jak wiele można osiągnąć, kiedy pozna się samego siebie, swoje mocne strony oraz umiejętnie korzysta się ze swoich słabości, co pozwala na zbudowanie trwałych i skutecznych relacji z innymi ludźmi. To książka, która zmieni sposób myślenia o sobie i o innych, a także pozwoli na zdobycie praktycznych umiejętności, które będą przydatne w różnych sferach życia.

Robert Greene. Uwolnij swój potencjał!

Robert Greene po raz kolejny udowodnił swoją niezwykłą erudycję i umiejętność dzielenia się swoją wiedzą w sposób przystępny dla każdego. Jego “48 praw władzy” czy “Prawa ludzkiej natury” pozwoliły wielu na naukę i wykorzystanie swojego potencjału wielu ludziom na świecie. W przypadku “Praw na każdy dzień. 366 medytacji o mocy, uwodzeniu, biegłości i naturze ludzkiej” będzie zdecydowanie podobnie.

To książka, która z pewnością pomaga czytelnikom zrozumieć siebie i innych ludzi oraz osiągnąć sukces w życiu. Polecam ją każdemu, kto pragnie rozwijać swoje umiejętności i osiągnąć spektakularne wyniki w różnych dziedzinach życia.

Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij

Sprawdź, gdzie kupić Prawa na każdy dzień. 366 medytacji o mocy, uwodzeniu, biegłości i naturze ludzkiej

Bądź na bieżąco!

Zaprenumeruj nasz newsletter, a nie przegapisz żadnej książki, którą warto przeczytać. 

Nie wysyłamy spamu, ani nie sprzedajemy Twoich danych. W każdej chwili możesz zrezygnować.

Opinie o książce Prawa na każdy dzień. 366 medytacji o mocy, uwodzeniu, biegłości i naturze ludzkiej

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podyskutuj o tej książcex

Sprawdź, gdzie kupisz najtaniej