Stwórz jednorożca

stworz-jednorozca
Zapisz

Dziś najtaniej  🎉

Spis treści

Ocena czytelników
0 / 0

Jeżeli ktoś nie ma własnych marzeń, przez całe życie będzie pracować nad spełnianiem cudzych. Warto mieć więc własne i pracować nad ich spełnieniem. Zanim jednak zaczniemy je realizować, warto odrobić pracę domową. Dobrze jest dowiedzieć się, jak pracują ludzie, którzy stworzyli takie firmy, jak Uber, Xiaomi, Airbnb czy Dropbox. Warto poznać sposób myślenia twórców jednorożców, czyli firm wartych co najmniej miliard dolarów. Wszystko to znajdziemy w książce Grzegorza Kubera Stwórz jednorożca. Od idei po startup wart miliony.

Dziś do założenia firmy najbardziej potrzebna jest zaradność, a nie duże pieniądze. Jeśli tylko wiemy, gdzie szukać i jakich narzędzi używać, możemy małym kosztem stworzyć dobry startup i zacząć zarabiać już po kilku miesiącach. A gdy trafimy na swoją niszę i zaczniemy zdobywać klientów, uzyskanie wsparcia finansowego z funduszy venture capital nie powinno być trudne. Wtedy pozostanie już tylko przeprowadzić globalną ekspansję i — kto wie — może dołączyć do grona twórców jednorożców?

Z książki Stwórz jednorożca. Od idei po startup wart miliony dowiemy się dlaczego obecne czasy to najlepszy okres na zakładanie startupów, gdzie zdobywać kompetencje i niezbędną wiedzę, na czym polega marketing mix jednorożców i jakie działania są najskuteczniejsze, a także dlaczego warto rozwijać firmę metodą bootstrappingu, czyli z własnych środków. Grzegorz Kubera pokazuje nam również, jak współpracować z innymi przedsiębiorcami i wykorzystywać możliwości ekonomii dzielenia się, jak uruchamiać nowe projekty i testować rynek na prawdziwych klientach z pomocą serwisów crowdfundingowych, jak skalować biznes przy wsparciu funduszy venture capital i zdobyć inwestora oraz
z jakich narzędzi powinien korzystać współczesny przedsiębiorca.

Grzegorz Kubera to przedsiębiorca i założyciel studia startupowego GLIVE.pl, redaktor naczelny magazynów i serwisów informacyjnych z branży ICT, dziennikarz ekonomiczny i technologiczny, od 10 lat publikujący w czasopismach i serwisach online (m.in. „Bloomberg Businessweek Polska”, „Sukces”, „Focus”, „PLAYBOY”, „IT Professional”). Prowadzi blog www.jednorozce.pl dla zaradnych przedsiębiorców.

Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij

Sprawdź, gdzie kupić Stwórz jednorożca

Bądź na bieżąco!

Zaprenumeruj nasz newsletter, a nie przegapisz żadnej książki, którą warto przeczytać. 

Nie wysyłamy spamu, ani nie sprzedajemy Twoich danych. W każdej chwili możesz zrezygnować.

Opinie o książce Stwórz jednorożca

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podyskutuj o tej książcex

Sprawdź, gdzie kupisz najtaniej