Tajemnice Sand Hill Road. Zasady rządzące rynkiem venture capital

Tajemnice Sand Hill Road. Zasady rządzące rynkiem venture capital

Już teraz możesz poznać myślenie inwestorów i zobaczyć, w jaki sposób pozyskać venture capital. Dolina Krzemowa to przecież największa na świecie maszynka do produkowania majątku, a Sand Hill Road jest napędzającym ją silnikiem. To miejsce, w którym znajdziesz najbardziej znane nazwiska z branży venture capital, w tym tak ważną firmą inwestycyjną, jaką jest Andreessen Horowitz. Jej partnerem zarządzającym od lat pozostaje Scott Kupor – prawnik, kótry został zarządzającym funduszem VC.

Książka to idealna propozycja dla osób, które właśnie zamierzają rozkręcić swoją firmę lub ten etap mają już za sobą i zamierzają skalować swój biznes. Poznanie tajemnicy funduszy VC to idealna droga do sukcesu. Książka “Tajemnice Sand Hill Road. Zasady rządzące rynkiem venture capital” to pierwsza na polskim rynku pozycja, która pozwala wyjaśnić to, jak dokładnie decydują te fundusze i w co oraz ile najlepiej zainwestować. 

Czego dowiesz się z książki Tajemnica Sand Hill Road? 

Dzięki książce dowiesz się o najlepszych możliwych warunkach współpracy i najbardziej korzystnych relacja z funduszami CV. Możesz liczyć między innymi na odpowiedzi na pytania, takie jak: 

  • dlaczego większość funduszy VC najczęściej jest zainwestowanych tylko w jeden startup z konkretnej branży? 
  • z jakiego powodu na etapie pozyskiwania finansowania VC najbardziej przyda Ci się umiejętność opowiadania historii? 
  • jak podejść do pozyskiwania finansowania po niższej wycenie niż w przypadku pierwszych rund finansowania? 
  • w jakich sytuacjach finansowanie pomostowe (czyli ponowne otwieranie ostatniej rundy finansowania dla dotychczasowych inwestorów) pozostaje niekoniecznie najlepszym rozwiązaniem? 
  • co zrobić, kiedy fundusze VC są w zbyt dużym stopniu angażujące w codzienną działalność operacyjną Twojej firmy?
  • dlaczego warto budować relacje z potencjalnymi podmiotami, które chcą przejąć firmy, jeszcze na długo przed podjęciem decyzji o sprzedaży swojego przedsiębiorstwa? 

Książka “Tajemnice Sand Hill Road. Zasady rządzące rynkiem venture capital” to bogactwo doświadczeń Kupora z pierwszej ręki. W trakcie historii przedstawia on garść branżowych informacji i praktycznych wskazówek dla przedsiębiorców. Jeśli chcesz, aby o Twoim startupie usłyszał cały świat, to jest to pozycja obowiązkowa.

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Udostępnij
Share on linkedin
Udostępnij

Bądź na bieżąco!

Zaprenumeruj nasz newsletter, a nie przegapisz żadnej wartościowej książki, którą warto przeczytać. 

Nie wysyłamy spamu, ani nie sprzedajemy Twoich danych. W każdej chwili możesz zrezygnować.

Porównaj ceny

Może Ciebie również zainteresować

🍪 Ciasteczka

Nasza strona korzysta z plików cookie w celach analitycznych, a także, żeby poprawić Twoje wrażenia. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko.

Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.