,

Techniki obrony ceny. Jak sprzedawać skutecznie bez obniżania ceny

Techniki obrony ceny. Jak sprzedawać skutecznie bez obniżania ceny
Zapisz

Dziś najtaniej  🎉

Spis treści

Ocena czytelników
4.3 / 3

Roman Kawszyn i Adam Szaran podjęli się zadania niezwykle trudnego. W swojej książce „Techniki obrony ceny. Jak sprzedawać skutecznie bez obniżania ceny” udowadniają, że można osiągać założenia sprzedażowe, stosując stawki uczciwe dla sprzedającego i kupującego. 

Czym jest cena?

Warto zacząć od przytoczenia definicji ceny. Encyklopedycznie to kwota, za jaką konsument może nabyć produkt lub usługę. Cena ma wpływ na to, czy dana firma będzie w stanie uzyskać rentowność i generować przychody. Dlatego tak istotne jest, żeby umiejętnie obronić swoją cenę podczas rozmów z potencjalnymi klientami. Niezależnie od tego, czy posiadasz mały sklep osiedlowy i musisz konkurować z popularnymi sieciami czy pracujesz jako handlowiec w korporacji, musisz walczyć o zysk. Jak to zrobić? Wyjaśniają autorzy książki „Techniki obrony ceny”.

Cena nie jest najważniejsza. Liczy się…

„Techniki obrony ceny” to kopalnia sposobów, które mogą pomóc Ci w tytułowym zadaniu. Możesz chociażby pokazywać jakość produktów, przeciwstawiając ją słabym produktom konkurencji. Jeśli powołują się na działania konkurencji, to… nie bój się i spokojnie wytłumacz, dlaczego Twój produkt X jest wart swojej ceny. 

Przedstaw jego zalety. To ważne, aby pokazać potencjalnym klientom plusy oferowanych przez Ciebie dóbr.  Co jednak robić, kiedy klient po usłyszeniu ceny mówi: „dam znać za kilka dni”? Odpowiedzi na te pytania dają Roman Kawszyn i Adam Szaran, wykorzystując swoje wieloletnie doświadczenie. 

Odcinek 1. Techniki Obrony Ceny. Biznes 24. Kawszyn i Szaran Sprzedają.

Dlaczego ludzie kupują?

Dlaczego ich książka jest wyjątkowa? Powstała na bazie doświadczenia oraz kontaktu z prawie 20 000 handlowców w Polsce. Szkolenia, które oferują autorzy są przystosowane do aktualnej sytuacji na rynkach. „Techniki obrony ceny” ewoluowały wraz z autorami. Umiejętnie dostosowali się do aktualnej sytuacji na rynku, głosząc potrzebę analizy potrzeb klienta już na samym początku. Książka jest dojrzałym kompendium wiedzy z zakresu sprzedaży.

Dlaczego niektórzy sprzedają więcej niż inni?

Dość istotnym aspektem omawianej publikacji jest to, że uczy nie tylko obrony ceny ale również sensu bycia handlowcem – szczególnie teraz. Jakie cechy powinieneś mieć bądź rozwijać, by sprawdzić się na tym stanowisku? Co powoduje, że Twój kolega idzie jak burza i zdobywa nowych klientów, a Ty nadal nie możesz przebić się z ofertą?

Lektura książki „Techniki obrony ceny. Jak sprzedawać skutecznie bez obniżania ceny” Romana Kawszyna i Adama Szarana może Ci w tym pomóc. Zapraszamy do lektury!

Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij

Sprawdź, gdzie kupić Techniki obrony ceny. Jak sprzedawać skutecznie bez obniżania ceny

Bądź na bieżąco!

Zaprenumeruj nasz newsletter, a nie przegapisz żadnej książki, którą warto przeczytać. 

Nie wysyłamy spamu, ani nie sprzedajemy Twoich danych. W każdej chwili możesz zrezygnować.

Opinie o książce Techniki obrony ceny. Jak sprzedawać skutecznie bez obniżania ceny

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podyskutuj o tej książcex

Sprawdź, gdzie kupisz najtaniej