,

Traf w sedno. Jak mówić, aby przekonać

Zapisz

Dziś najtaniej  🎉

Zobacz wszystkie oferty

Spis treści

Ocena czytelników
0 / 0

Traf w sedno. Jak mówić, aby przekonać

Zdarzyło wam się żałować „dlaczego wtedy tego nie powiedziałem?”, „dlaczego nie zareagowałem w taki sposób?”. Zastanawiacie się, co by się stało, gdybyście w konkretnych sytuacjach powiedzieli coś zupełnie innego lub w całkiem inny sposób? Być może pomogłoby wam sfinalizować transakcję, dostać awans lub kupić samochód? Tutaj z pomocą przychodzi książka Traf w sedno.

W przełomowych chwilach naszego życia słowa liczą się często w równym stopniu jak czyny. Powiedzieć stosowną rzecz, adekwatnym tonem, w odpowiednim momencie – często to właśnie od tego zależy sukces. Takie chwile zdarzają się zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Bill McGowan, wybitny ekspert od mediów, w książce Traf w sedno wyjaśnia nam strategie przekazywania skutecznych komunikatów. Dzięki tej książce dowiemy się, jak unikać komunikacyjnych pułapek. Siedem zasad przekonywania to bardzo skuteczne rady, które łatwo można przyswoić, łatwo wdrożyć i łatwo biegle opanować. Dzięki nim zaczniemy się posługiwać właściwym językiem – zarówno na poziomie werbalnym, jak i niewerbalnym – to natomiast spowoduje, że będziemy bardziej pewni siebie, bardziej zdecydowani i skuteczniejsi. Będziemy także potrafili wzbudzić zainteresowanie odbiorców i trafić do nich z przesłaniem, które na długo pozostanie w ich pamięci.

Bill McGowan jest założycielem i dyrektorem generalnym Clarity Media Group. Dwukrotnie został laureatem reporterskiej Nagrody Emmy. Przeprowadził setki wywiadów ze znanymi osobistościami, dyrektorami generalnymi, celebrytami, pisarzami, redaktorami, prawnikami i sportowcami. Obecnie wykorzystuje swoje doświadczenia w pracy trenerskiej. Służy radą zarówno dyrektorom generalnym, jak i sławom takim jak choćby rozgrywający New York Giants Eli Manning, aktorka Katherine Heigl czy jazzman Wynton Marsalis. Regularnie prowadzi też wykłady dla dużych grup słuchaczy reprezentujących korporacje takie jak Credit Suisse, Condé Nast czy Campbell’s.

Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij

Sprawdź, gdzie kupić Traf w sedno. Jak mówić, aby przekonać

Bądź na bieżąco!

Zaprenumeruj nasz newsletter, a nie przegapisz żadnej książki, którą warto przeczytać. 

Nie wysyłamy spamu, ani nie sprzedajemy Twoich danych. W każdej chwili możesz zrezygnować.

Opinie o książce Traf w sedno. Jak mówić, aby przekonać

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podyskutuj o tej książcex

Sprawdź, gdzie kupisz najtaniej