Paweł Tkaczyk

W świecie książek marketingowych na wyjątkową uwagę zasługuje Pan Paweł Tkaczyk, którego ludziom związanym z branżą nie trzeba przedstawiać, a inni mogą kojarzyć go głównie z jego publikacji nt reklamy i promocji w Internecie. My doceniamy wyjątkowych autorów, dlatego w naszym serwisie internetowej nie mogłyby nie pojawić się książki marketingowe Pawła Tkaczyka. „Narratologia”, „Grywalizacja” czy „Zakamarki Marki” to tylko najpopularniejsze tytuły z dorobku autora, który swoje doświadczenie stara się przekazać potomnym w sposób najprostszy z możliwych. Porady, historie i miejscami bardzo zabawne anegdoty to sposób Pawła Tkaczyka na to, by zgłębić świat marketingu internetowego i przekazać go czytelnikom w jak najbardziej przystępny sposób. Trzeba mu oddać, że robi to doskonale, a świadczyć o tym może chociażby sukces sprzedażowy, jaki osiąga każda kolejna publikacja. Zachęcamy z zapoznaniem się z ofertą książek marketingowych autorstwa Pawła Tkaczyka dostępnych w naszym serwisie internetowym books4busiess.pl.

Pokaż więcej

Grywalizacja

Przeczytaj książkę Grywalizacja. Jak zastosować reguły gier w działaniach marketingowych i przenieś swoje działania marketingowe na wyższy poziom (gry)!

Zakamarki marki

Zakamarki marki

Każda marka zaczyna się w głowie konsumenta, a do jej zbudowania potrzebna jest Ci dobrze przemyślana strategia. Na medycynie, polityce i marketingu znają się, jak wiadomo, wszyscy. I pewnie właśnie dlatego większość potencjalnie świetnych biznesów upada w ciągu pierwszych kilku lat działalności… Po prostu ich właściciele nie wiedzieli, zapomnieli albo pominęli rzeczy, na które obowiązkowo powinni

Grywalizacja

Przeczytaj książkę Grywalizacja. Jak zastosować reguły gier w działaniach marketingowych i przenieś swoje działania marketingowe na wyższy poziom (gry)!

Zakamarki marki

Zakamarki marki

Każda marka zaczyna się w głowie konsumenta, a do jej zbudowania potrzebna jest Ci dobrze przemyślana strategia. Na medycynie, polityce i marketingu znają się,

Bądź na bieżąco!

Zaprenumeruj nasz newsletter, a nie przegapisz żadnej książki, którą warto przeczytać. 

Nie wysyłamy spamu, ani nie sprzedajemy Twoich danych. W każdej chwili możesz zrezygnować.