,

Big Data w przemyśle

big-data-w-przemysle
Zapisz

Dziś najtaniej  🎉

Zobacz wszystkie oferty

Spis treści

Ocena czytelników
0 / 0

Najnowsza książka Big Data w przemyśle. Jak wykorzystać analizę danych do optymalizacji kosztów procesów? przedstawia zastosowanie tego narzędzia analitycznego w przemyśle. Autorzy w swojej pracy prezentują rozwiązania, które coraz szerzej będą stosowane w coraz większej liczbie firm z różnych gałęzi gospodarki, również w przemyśle. Jak pokazują badania firmy Gartner w 2020 roku aż 80 procent procesów biznesowych w firmach będzie oparte na big data.

W książce Big Data w przemyśle. Jak wykorzystać analizę danych do optymalizacji kosztów procesów? autorzy skoncentrowali się na tym, w jaki sposób firmy, używając metodologii big data, mogą wyodrębniać i poddać analizie tylko najważniejsze dla siebie informacje – takie, które pozwolą zbudować lub utrzymać przewagę konkurencyjną. Zawierając w sobie liczne „case studies”, np. z przemysłu stalowego i innych, książka oferuje praktyczny przewodnik, który umożliwi Czytelnikowi zrozumienie w przystępny sposób analizy Big Data.

Nacisk w książce położony jest przede wszystkim na metodologię analizy sieci – zbierania danych, przetwarzania i ich interpretacji. Przedstawiono wykorzystanie w praktyce takich programów jak UCINET, NetMiner, R, NodeXL czy Gephi.

Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij

Sprawdź, gdzie kupić Big Data w przemyśle

Bądź na bieżąco!

Zaprenumeruj nasz newsletter, a nie przegapisz żadnej książki, którą warto przeczytać. 

Nie wysyłamy spamu, ani nie sprzedajemy Twoich danych. W każdej chwili możesz zrezygnować.

Opinie o książce Big Data w przemyśle

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podyskutuj o tej książcex

Sprawdź, gdzie kupisz najtaniej