Growth Hacker Marketing. O przyszłości PR, marketingu i reklamy

Growth hacker marketing
Zapisz

Dziś najtaniej  🎉

Zobacz wszystkie oferty

Spis treści

Ocena czytelników
0 / 0

Jeżeli chcecie stworzyć samoczynną maszynę marketingową, koniecznie musicie sięgnąć po książkę Growth Hacker Marketing. O przyszłości PR, marketingu i reklamy Ryana Holidaya.

Ale kim w ogóle jest growth hacker? To pytanie z pewnością nurtuje was od chwili, gdy spojrzeliście na tytuł tej książki. Nurtowało ono również jej autora, gdy po raz pierwszy zetknął się z tym terminem i rewolucyjnym podejściem, które się za nim kryje. Najprościej rzecz ujmując, growth hacker lub haker wzrostu, to ktoś, kto wyrzucił wszystkie podręczniki z teorią marketingu i zajął się tym, co faktycznie działa, czyli przekonuje klientów do kupna produktu lub usługi. Growth hacker to ktoś, kto nie ma zamiaru wydawać milionów na reklamę telewizyjną i dawać ogłoszeń w gazetach. Woli posłużyć się możliwościami internetu, sprawdzić na małej grupie, czy pomysł w sieci przyciąga uwagę i skłania do kliknięcia, przeanalizować dane z serwisów, przekonać się, ile osób wchodzi na stronę bloga. To właśnie tacy ludzie stoją za sukcesem Hotmaila, Twittera czy Instagrama.

Jeśli więc chcecie dowiedzieć się, jak zostać skutecznym hakerem wzrostu, koniecznie przeczytajcie tę niewielką książkę, napisaną przez naprawdę dobrego marketingowca. Dowiecie się z niej, jakie narzędzia, techniki i strategie działają najlepiej, w jaki sposób analizować dane, jak prowadzić eksperymenty i wciąż poszukiwać nowych rozwiązań.

Skończcie z przepłacaniem za reklamy. Zastosujcie to, co naprawdę działa! Poradzicie sobie bez artykułów promocyjnych, reklam telewizyjnych czy billboardów. Lepiej oprzeć swoje działania na nowej strategii — hakowaniu wzrostu — aby dotrzeć do znacznie większej liczy ludzi wykorzystując do tego dużo mniejszy budżet marketingowy.

Ryan Holiday to strateg medialny, autor wielu publikacji o strategii i biznesie. Przez wiele lat był dyrektorem ds. marketingu w firmie American Apparel i twórcą błyskotliwych kampanii reklamowych. Jego książka Zaufaj mi, jestem kłamcą. Wyznania eksperta ds. manipulowania mediami stała się bestsellerem i jest obecnie lekturą obowiązkową na wielu uczelniach całego świata. Dziś Ryan jest dziennikarzem tygodnika „New York Observer”, pisuje także do „Thought Catalog”.

Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij

Sprawdź, gdzie kupić Growth Hacker Marketing. O przyszłości PR, marketingu i reklamy

Bądź na bieżąco!

Zaprenumeruj nasz newsletter, a nie przegapisz żadnej książki, którą warto przeczytać. 

Nie wysyłamy spamu, ani nie sprzedajemy Twoich danych. W każdej chwili możesz zrezygnować.

Opinie o książce Growth Hacker Marketing. O przyszłości PR, marketingu i reklamy

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podyskutuj o tej książcex

Sprawdź, gdzie kupisz najtaniej