,

Myśl negatywnie! Niekonwencjonalny sposób na rewelacyjne wyniki

Zapisz

Dziś najtaniej  🎉

Zobacz wszystkie oferty

Spis treści

Ocena czytelników
0 / 0

Myśl negatywnieIdeą książki Myśl negatywnie jest inspirowanie do używania zdrowego rozsądku. Na przekór wszystkim.

Kiedy wszyscy wokół namawiają Cię nieustannie „Myśl pozytywnie, działaj z rozmachem, otwórz się na nowe perspektywy”, a ty masz nieodparte wrażenie, że przesadny entuzjazm wcale nie jest drogą do sukcesu — masz całkowitą rację. Powszechny hurraoptymizm, który opanował społeczeństwo, może być bardzo niebezpiecznym zjawiskiem, a każdy sceptyk jest na wagę złota. Dlaczego? Ponieważ ignorowanie lub niedostrzeganie potencjalnych zagrożeń zwiększa prawdopodobieństwo niepowodzenia. Jeśli jednak odpowiednio wcześnie weźmiesz pod uwagę wszystko, co może pójść nie tak, i zaplanujesz swoje działania, nie będziesz musiał później ratować tonącego projektu, któremu nie poświęcono odpowiedniej dawki „negatywnych” myśli.

Nie chodzi o to, byś patrzył na świat przez czarne okulary. Nie w tym rzecz, abyś straszył ludzi wokół posępną twarzą. Nie zaleca się tu dostrzegania tylko mrocznych aspektów i oczekiwania wyłącznie porażek.

Bob Knight – pięciokrotny laureatem tytułu National Coach of the Year. Trzykrotnie wygrał mistrzostwa NCAA i jedenaście razy mistrzostwa Big Ten, zdobył złoty medal olimpijski, a na koncie ma 902 zwycięstwa i niemal stuprocentową statystykę kończenia studiów przez swoich zawodników. Knight jest także znanym komentatorem materiałów dotyczących koszykówki uniwersyteckiej w stacji ESPN. Jego pierwsza książka Knight: My Story przez pięć tygodni była bestsellerem „New York Timesa”.

Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij

Sprawdź, gdzie kupić Myśl negatywnie! Niekonwencjonalny sposób na rewelacyjne wyniki

Bądź na bieżąco!

Zaprenumeruj nasz newsletter, a nie przegapisz żadnej książki, którą warto przeczytać. 

Nie wysyłamy spamu, ani nie sprzedajemy Twoich danych. W każdej chwili możesz zrezygnować.

Opinie o książce Myśl negatywnie! Niekonwencjonalny sposób na rewelacyjne wyniki

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podyskutuj o tej książcex

Sprawdź, gdzie kupisz najtaniej