Siła pozytywnego wpływu. Ludzie, którzy ukształtowali filozofię Napoleona Hilla

Siła pozytywnego wpływu. Ludzie, którzy ukształtowali filozofię Napoleona Hilla
Zapisz

Dziś najtaniej  🎉

Spis treści

Ocena czytelników
4 / 1

„Siła pozytywnego wpływu” Napoleona Hilla jest książką, którą każdy szukający inspiracji powinien mieć na swojej półce. Ta propozycja od wydawnictwa Onepress nie jest zwykłym poradnikiem; to kompendium życiowej mądrości, przepełnione historiami o ludziach, którzy nie tylko wpłynęli na życie Hilla, ale także odcisnęli ślad na kształtowanie się jego filozofii sukcesu. 

Podróż w poszukiwaniu kluczy do sukcesu

„Siła pozytywnego wpływu” jest nie tylko zbiorem mądrości, do których przyzwyczajeni są fani filozofii Hilla. To także świadectwo dwudziestoletniej podróży autora w poszukiwaniu kluczy do sukcesu. Przez te lata Hill przeprowadził setki rozmów z największymi osiągnięciami Ameryki, dzięki czemu zdołał opracować siedemnaście niezawodnych zasad, które teraz możemy poznać dzięki jego wykładom. Te rozmowy nie tylko ukształtowały jego własne życie, ale również przyczyniły się do powstania niezwykle cennych przekazów, które dziś możemy czerpać z jego książek.

Niepublikowane wykłady i ich znaczenie

W tej książce znajdziecie transkrypcje wykładów, które wygłosił w Los Angeles w 1947 roku. To, co czyni „Siłę pozytywnego wpływu” jeszcze bardziej wyjątkową, to fakt, że te wykłady nigdy wcześniej nie zostały opublikowane i dopiero teraz, dzięki Fundacji Napoleona Hilla, docierają do szerszej publiczności także w Polsce. 

Napoleon Hill pokazuje, że sukces nie jest dziełem przypadku. Poprzez sześć wykładów, autor prowadzi nas przez najważniejsze reguły sukcesu, od roli celu i wiary w naszym życiu, poprzez moc samodyscypliny, aż do znaczenia nawyków i wpływu, jaki możemy mieć na innych. Jest to przewodnik, który nie tylko uczy, jak osiągać osobiste cele, ale również jak przyczyniać się do lepszego świata.

Wezwanie do działania czyli świadome kształtuj swoje życie

„Siła pozytywnego wpływu” nie jest więc zwykłą lekturą; to wezwanie do akcji, zachęta do świadomego kształtowania swojego otoczenia, aspiracji i nawyków, zgodnie z zasadami, które przetestował i udowodnił Napoleon Hill. Ta książka to nieoceniony zasób wiedzy dla każdego, kto pragnie nie tylko osiągnąć sukces, ale również zrozumieć mechanizmy, które za nim stoją, i wprowadzić pozytywne zmiany w swoim życiu.

Inspirujące wpływy i kluczowe postacie w naszym życiu są niezwykle ważne

Książka przypomina nam, jak ważne jest otaczanie się ludźmi, którzy nas inspirują i motywują do działania. Od historii zlecenia Andrew Carnegiego po inspiracje płynące od takich postaci jak Thomas Edison, Henry Ford, Franklin Roosevelt, Mahatma Gandhi, a nawet najbliższej rodzinie Napoleona Hilla, dowiadujemy się, jak ważne jest posiadanie wsparcia w dążeniu do realizacji marzeń.

„Siła pozytywnego wpływu” nie jest tylko książką – to wezwanie do działania. Napoleon Hill zachęca nas, byśmy celowo szukali towarzystwa, które inspiruje nas do myślenia i działania w kierunku budowania życia, o jakim marzymy. Jego przesłanie jest jasne: sukces jest możliwy dla każdego, kto jest gotów otoczyć się odpowiednimi ludźmi i przyjąć pozytywny wpływ.

Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij

Sprawdź, gdzie kupić Siła pozytywnego wpływu. Ludzie, którzy ukształtowali filozofię Napoleona Hilla

Bądź na bieżąco!

Zaprenumeruj nasz newsletter, a nie przegapisz żadnej książki, którą warto przeczytać. 

Nie wysyłamy spamu, ani nie sprzedajemy Twoich danych. W każdej chwili możesz zrezygnować.

Opinie o książce Siła pozytywnego wpływu. Ludzie, którzy ukształtowali filozofię Napoleona Hilla

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podyskutuj o tej książcex

Sprawdź, gdzie kupisz najtaniej