,

Stwórz teraz wspaniałą firmę! Siedem etapów na drodze do wysokich zysków

Stwórz teraz wspaniałą firmę! Siedem etapów na drodze do wysokich zysków
Stwórz teraz wspaniałą firmę! Siedem etapów na drodze do wysokich zysków
Zapisz

Dziś najtaniej  🎉

Spis treści

Ocena czytelników
4.7 / 3

Książka „Stwórz teraz wspaniałą firmę” to propozycja skierowana do osób, które chcą założyć własną działalność lub już ją posiadają i pragną dalej rozwijać.

Z lektury dowiesz się między innymi, jak budować swoją organizację, koncentrując się na skutecznym przywództwie, zaufanych ludziach i  produktach, których wszyscy potrzebują. To oczywiście nie wszystko ale początek dość trudniej drogi do zostania przedsiębiorcą z krwi i kości.

Czy w Polsce da się prowadzić biznes?

Jak wiemy, w Polsce jest możliwość prowadzenia działalności gospodarczej wiąże się  ze sporym wysiłkiem.  

W naszym kraju działalność gospodarcza jest mocno regulowana przez prawo i wymaga spełnienia określonych wymogów formalnych. Potencjalny przedsiębiorca musi uważać na zmiany w prawie, przepisach oraz nadążać za rosnącymi kosztami prowadzenia działalności.

Prowadzenie  biznesu w Polsce może być trudne także z powodu wysokiej konkurencji, niepewności rynku, a także nieprzewidywalności warunków ekonomicznych oraz politycznych, które nieustannie wpływają na przedsiębiorców.

Dlatego ważne jest dokładne przemyślenie pomysłu na biznes, przygotowanie dobrego biznesplanu, a także bycie elastycznym i gotowym na zmiany. Lektura książki „Stwórz teraz wspaniałą firmę” być może pozwoli Ci nie zrezygnować z pomysłu na własne przedsiębiorstwo od razu.

Konkretne rady i sytuacje z życia wzięte

„Stwórz teraz wspaniałą firmę” to konkretne i przydatne porady dotyczące prowadzenia biznesu. Tworzenie biznesplanu, pozyskiwanie klientów i finansowania działalności stanowią kolejne elementy układanki, wyjaśnianej przez Marka Thompsona i Briana Tracy’ego.

Autorzy w 7 krokach pokazują jak zbudować świetną firmę. Stawiają przede wszystkim na określenie celów i działań jako przywódcy z prawdziwego zdarzenia. To właśnie bycie dobrym szefem stanowi najważniejszy element budowania firmy, ponieważ to szef jest odpowiedzialny za kształtowanie i realizację celów biznesowych, a także za motywowanie i koordynowanie pracy zespołu.

Ważny jest również biznesplan, któremu twórcy „Stwórz teraz wspaniałą firmę” poświęcają sporo uwagi. Biznesplan pozwala bowiem na określenie celów i strategii firmy, co jest niezbędne do skutecznego funkcjonowania i rozwoju przedsiębiorstwa. Bez jasno określonych celów i planów działania, trudno jest skutecznie kierować firmą i podejmować trafne decyzje.

Autorzy prezentują sposoby, dzięki którym możesz samemu mierzyć efekty strategii biznesowej. W zależności od celów i obszarów, na których skupia się Twój plan, możesz dokonywać różnego rodzaj analiz (finansowej, rynku czy konkurencji). Ważne jest, aby zdefiniować wskaźniki, które będą odpowiednie dla Twojej strategii i celów firmy, a także aby je regularnie monitorować i analizować. Posiadanie pełnego obrazu efektów pozwala podejmować odpowiednie działania z dużym wyprzedzeniem.

Książka jest napisana prostym językiem, co ułatwia jej zrozumienie. Autorzy dokonali dokładnego reasearchu znanych sposobów na prowadzenie działalności ale również dzielą się swoim doświadczeniem i praktyką, która jest bogata i pozwala zobaczyć skutki decyzji na żywym organizmie.

Unikaj błędów i rób biznes w Polsce

Dla kogo jest „Stwórz teraz wspaniałą firmę”? Jest to przede wszystkim świetna lektura dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z biznesem. Warto, by sięgnęli po nią również ci, którzy już prowadzą działalność, ale poszukują bodźca do dalszego rozwoju. Zawarte w książce informacje pozwolą na uniknięcie wielu błędów i skrócą drogę do sukcesu. Nawet w Polsce.

Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij

Sprawdź, gdzie kupić Stwórz teraz wspaniałą firmę! Siedem etapów na drodze do wysokich zysków

Bądź na bieżąco!

Zaprenumeruj nasz newsletter, a nie przegapisz żadnej książki, którą warto przeczytać. 

Nie wysyłamy spamu, ani nie sprzedajemy Twoich danych. W każdej chwili możesz zrezygnować.

Opinie o książce Stwórz teraz wspaniałą firmę! Siedem etapów na drodze do wysokich zysków

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podyskutuj o tej książcex

Sprawdź, gdzie kupisz najtaniej