,

Stwórz teraz wspaniałą firmę! Siedem etapów na drodze do wysokich zysków

Stwórz teraz wspaniałą firmę! Siedem etapów na drodze do wysokich zysków
Zapisz

Dziś najtaniej  🎉

Spis treści

Ocena czytelników
4.7 / 3

Książka „Stwórz teraz wspaniałą firmę” to propozycja skierowana do osób, które chcą założyć własną działalność lub już ją posiadają i pragną dalej rozwijać.

Z lektury dowiesz się między innymi, jak budować swoją organizację, koncentrując się na skutecznym przywództwie, zaufanych ludziach i  produktach, których wszyscy potrzebują. To oczywiście nie wszystko ale początek dość trudniej drogi do zostania przedsiębiorcą z krwi i kości.

Czy w Polsce da się prowadzić biznes?

Jak wiemy, w Polsce jest możliwość prowadzenia działalności gospodarczej wiąże się  ze sporym wysiłkiem.  

W naszym kraju działalność gospodarcza jest mocno regulowana przez prawo i wymaga spełnienia określonych wymogów formalnych. Potencjalny przedsiębiorca musi uważać na zmiany w prawie, przepisach oraz nadążać za rosnącymi kosztami prowadzenia działalności.

Prowadzenie  biznesu w Polsce może być trudne także z powodu wysokiej konkurencji, niepewności rynku, a także nieprzewidywalności warunków ekonomicznych oraz politycznych, które nieustannie wpływają na przedsiębiorców.

Dlatego ważne jest dokładne przemyślenie pomysłu na biznes, przygotowanie dobrego biznesplanu, a także bycie elastycznym i gotowym na zmiany. Lektura książki „Stwórz teraz wspaniałą firmę” być może pozwoli Ci nie zrezygnować z pomysłu na własne przedsiębiorstwo od razu.

Konkretne rady i sytuacje z życia wzięte

„Stwórz teraz wspaniałą firmę” to konkretne i przydatne porady dotyczące prowadzenia biznesu. Tworzenie biznesplanu, pozyskiwanie klientów i finansowania działalności stanowią kolejne elementy układanki, wyjaśnianej przez Marka Thompsona i Briana Tracy’ego.

Autorzy w 7 krokach pokazują jak zbudować świetną firmę. Stawiają przede wszystkim na określenie celów i działań jako przywódcy z prawdziwego zdarzenia. To właśnie bycie dobrym szefem stanowi najważniejszy element budowania firmy, ponieważ to szef jest odpowiedzialny za kształtowanie i realizację celów biznesowych, a także za motywowanie i koordynowanie pracy zespołu.

Ważny jest również biznesplan, któremu twórcy „Stwórz teraz wspaniałą firmę” poświęcają sporo uwagi. Biznesplan pozwala bowiem na określenie celów i strategii firmy, co jest niezbędne do skutecznego funkcjonowania i rozwoju przedsiębiorstwa. Bez jasno określonych celów i planów działania, trudno jest skutecznie kierować firmą i podejmować trafne decyzje.

Autorzy prezentują sposoby, dzięki którym możesz samemu mierzyć efekty strategii biznesowej. W zależności od celów i obszarów, na których skupia się Twój plan, możesz dokonywać różnego rodzaj analiz (finansowej, rynku czy konkurencji). Ważne jest, aby zdefiniować wskaźniki, które będą odpowiednie dla Twojej strategii i celów firmy, a także aby je regularnie monitorować i analizować. Posiadanie pełnego obrazu efektów pozwala podejmować odpowiednie działania z dużym wyprzedzeniem.

Książka jest napisana prostym językiem, co ułatwia jej zrozumienie. Autorzy dokonali dokładnego reasearchu znanych sposobów na prowadzenie działalności ale również dzielą się swoim doświadczeniem i praktyką, która jest bogata i pozwala zobaczyć skutki decyzji na żywym organizmie.

Unikaj błędów i rób biznes w Polsce

Dla kogo jest „Stwórz teraz wspaniałą firmę”? Jest to przede wszystkim świetna lektura dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z biznesem. Warto, by sięgnęli po nią również ci, którzy już prowadzą działalność, ale poszukują bodźca do dalszego rozwoju. Zawarte w książce informacje pozwolą na uniknięcie wielu błędów i skrócą drogę do sukcesu. Nawet w Polsce.

Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij

Sprawdź, gdzie kupić Stwórz teraz wspaniałą firmę! Siedem etapów na drodze do wysokich zysków

Bądź na bieżąco!

Zaprenumeruj nasz newsletter, a nie przegapisz żadnej książki, którą warto przeczytać. 

Nie wysyłamy spamu, ani nie sprzedajemy Twoich danych. W każdej chwili możesz zrezygnować.

Opinie o książce Stwórz teraz wspaniałą firmę! Siedem etapów na drodze do wysokich zysków

Sprawdź, gdzie kupisz najtaniej