Świadomy lider. Lekcje przywództwa od eks-CEO Nike Poland

Świadomy lider. Lekcje przywództwa od eks-CEO Nike Poland
Świadomy lider. Lekcje przywództwa od eks-CEO Nike Poland
Zapisz

Dziś najtaniej  🎉

Zobacz wszystkie oferty

Spis treści

Ocena czytelników
4.5 / 2

„Świadomy Lider” Witolda Kowalskiego to książka, która stanowi przewodnik dla obecnych i przyszłych liderów biznesu. Kowalski, z dwudziestoletnim doświadczeniem jako CEO i doradca biznesowy, wzbogaca tę publikację swoimi osobistymi przemyśleniami oraz wyciągniętymi wnioskami z bogatej literatury branżowej.

Kim jest autor książki?

Witold Kowalski to postać wpływowa w polskim świecie biznesu, zasłużony za wprowadzenie Nike Poland na rynek i zarządzanie nią przez 13 lat. Jako dyrektor generalny i założyciel polskiego oddziału Telepizza Poland, wykazał się zdolnościami strategicznego myślenia i innowacyjnego zarządzania. Posiadając 35 lat doświadczenia biznesowego, Kowalski jest uznawany za jednego z czołowych ekspertów w swojej dziedzinie. 

Jego rola jako lidera i mentor w biznesie jest znacząca – przez 11 lat prowadzenia własnej firmy konsultingowej WK Profit Consulting, przyczynił się do rozwoju ponad 100 przedsiębiorstw z różnych sektorów i kilku krajów. Jego działalność jako mentor w projektach innowacyjnych Komisji Europejskiej, Fundacji Liderek Biznesu i Akademii Menedżera Innowacji podkreśla jego zaangażowanie w rozwój i wsparcie nowych talentów w biznesie. Witold Kowalski jest również autorem książki „Prawdziwy lider w firmie z sensem”, dzieląc się w niej swoją bogatą wiedzą i doświadczeniem w zakresie przywództwa i zarządzania.

Dla kogo pisze CEO Nike Polska?

“Świadomy lider” adresowana jest do tych, którzy aspirują do roli lidera, już nią są, ale czują się umęczeni lub zagubieni w świecie biznesu. Autor podkreśla, że liderowanie nie ogranicza się jedynie do zdobycia wiedzy teoretycznej, lecz wymaga również osobistej transformacji i umiejętności zarządzania sobą oraz firmą.

Praktyczne podejście do zarządzania

Znaczącą cechą tej publikacji jest jej praktyczne podejście. Kowalski nie tylko rozprawia o filozoficznych i teoretycznych aspektach przywództwa, ale również dzieli się konkretnymi strategiami i taktykami zarządzania firmą. Książka zawiera liczne pytania do samorefleksji, które zachęcają czytelnika do głębokiego przemyślenia własnej roli w świecie biznesu i życiu osobistym.

Przesłanie o radości i satysfakcji w przywództwie

Jednym z głównych przesłań „Świadomego Lidera” jest konieczność znalezienia radości i satysfakcji w zarządzaniu firmą. Autor podkreśla, że prawdziwe przywództwo wiąże się z ciągłym poszukiwaniem sensu, zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym, oraz z zachowaniem wartości uważanych za pozytywne.

Autentyczność i inspiracja

„Świadomy Lider” wyróżnia się na tle innych publikacji o przywództwie dzięki swojemu autentycznemu, osobistemu tonowi oraz bogatemu doświadczeniu autora. Książka ta jest nie tylko źródłem wiedzy, ale również inspiracją do działania, zachęcając do świadomego kształtowania swojej kariery i rozwoju osobistego. To lektura obowiązkowa dla każdego, kto chce nie tylko osiągnąć sukces w biznesie, ale także znaleźć głębszy sens w swojej pracy i życiu.

Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij

Sprawdź, gdzie kupić Świadomy lider. Lekcje przywództwa od eks-CEO Nike Poland

Bądź na bieżąco!

Zaprenumeruj nasz newsletter, a nie przegapisz żadnej książki, którą warto przeczytać. 

Nie wysyłamy spamu, ani nie sprzedajemy Twoich danych. W każdej chwili możesz zrezygnować.

Opinie o książce Świadomy lider. Lekcje przywództwa od eks-CEO Nike Poland

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podyskutuj o tej książcex

Sprawdź, gdzie kupisz najtaniej